تیم تنیس روی میز جهاد کشاورزی قهرمان رقابت‌های کارمندان سیستان و بلوچستان شد

زاهدان- ایرنا- مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: تیم تنیس روی میز سازمان جهادکشاورزی این استان در رقابت‌های کارمندان دولت توانست عنوان قهرمانی را بدست آورد.

مجتبی مهرابی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت‌های ورزشی یادواره «سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» در دو  بخش تیمی و انفرادی  ۱۹ و ۲۰ دی در سرسرای تنیس روی میز زاهدان برگزار شد که در آن هشت تیم از کارکنان دولت استان شرکت داشتند.

وی ادامه داد: در پایان این دوره از رقابت‌ها پس از ۲۲بازی در قسمت تیمی و ۴۰بازی در قسمت انفرادی با انتخاب نفرات برتر به کار خود پایان داد.

 مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: در بخش تیمی بعد از سازمان جهاد کشاورزی استان، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان مقام دوم و تیم‌های بانک ملی و بانک تجارت به صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند.

وی افزود: همچنین در قسمت انفرادی نیز حبیب علی احمد از سازمان جهاد کشاورزی استان، حمید پناهنده از بانک تجارت و مصطفی حجازی نیا از بانک ملی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

مهرابی خاطرنشان کرد: بر اساس آیین نامه تیم قهرمان و نفر اول انفرادی به رقابتهای قهرمانی کشور که بهمن در تهران برگزار می‌شود اعزام می‌شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =