آیت‌الله رسولی محلاتی از یاران صدیق امام و رهبری بود

تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری در پیامی با تسلیت درگذشت آیت‌الله سید هاشم رسولی محلاتی، این روحانی انقلابی را از مبارزین دوران ستمشاهی و یاران صدیق امام و رهبری برشمرد که عمر با برکت خود را در راه خدمت به مردم، انقلاب و نظام اسلامی صرف کرد.

به گزارش عصر جمعه پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، در پیام تسلیت اسحاق جهانگیری آمده است: رحلت عالم مبارز و وارسته آیت الله سید هاشم رسولی محلاتی موجب تاسف و تاثر شد.

وی افزود: این روحانی انقلابی که از مبارزین دوران ستمشاهی و از یاران صدیق امام و رهبری بود، عمر بابرکت خود را در راه خدمت به مردم، انقلاب و نظام اسلامی صرف کرد.

جهانگیری  در این پیام ضایعه فقدان این عالم متقی را به خانواده، فرزندان و بستگان محترم آن فقید به خصوص علی اکبر ناطق نوری، سید محمد علی شهیدی و عباس آخوندی، شاگردان و علاقه مندان ایشان صمیمانه تسلیت  گفت و از خداوند بزرگ برای آن مرحوم رحمت و غفران واسعه الهی و علو درجات و برای بازماندگان معزا صبر و اجر مسالت کرد.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید هاشم رسولی محلاتی از یاران نزدیک امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی و نخستین رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور پنج شنبه شب به علت بیماری دارفانی را وداع گفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =