پروازها درفرودگاه امام با رعایت مقررات ایمنی است

تهران-ایرنا- معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : فرودگاه امام (ره) با رعایت همه مقررات و قوانین ملی و بین المللی در حوزه امنیت و ایمنی، پذیرای پروازهاست.

به گزارش روز جمعه پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)« حسن خوشخو »با بیان اینکه پروازها در فرودگاه امام (ره) براساس روال عادی انجام می شود، افزود:سقوط هواپیمای بویینگ ٧٣٧ هواپیمایی اوکراین اینترنشنال هیچ گونه وقفه ای درپروازهای این فرودگاه ایجاد نکرد و عملیات نشست و برخاست پروازها از زمان وقوع سانحه تاکنون بدون هیچگونه خللی در حال انجام است.

وی ضمن یادآوری اهمیت و نقش فرودگاه امام (ره) در صنعت حمل و نقل هوایی کشور و حضور شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی در این فرودگاه افزود:رعایت همه مقررات و قوانین ملی و بین المللی در حوزه امنیت و ایمنی پروازها مهمترین و اصلی ترین اولویت این فرودگاه است تا پروازها بدون هیچگونه مشکلی انجام شوند.

خوشخو اضافه کرد:اکنون همچون همیشه شرایط برای انجام ایمن پروازها در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) فراهم است و هیچ مساله ای امنیت و ایمنی پروازها در این فرودگاه را تهدید نمی کند و آمادگی میزبانی از پروازهای همه شرکت های هواپیمایی وجود دارد.

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد: این مجموعه بعنوان مهمترین درگاه ورودی کشور همواره بر خدمت رسانی شایسته به مسافران داخلی و خارجی تاکید دارد و همه دستورالعمل های لازم در جهت تامین رفاه، امنیت و ایمنی مسافران را رعایت می کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha