۲۰ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۴
کد خبرنگار: 1375
کد خبر: 83628421
۱ نفر

برچسب‌ها

سردار شهید سلیمانی تحت فرمان ولایت بود

اصفهان- ایرنا- امام جمعه سمیرم گفت: فرمانده شهید سپاه قدس به دور از دسته و گروه های متداول سیاسی و غیرسیاسی تنها برای خدا و تحت امر ولایت و رهبری تلاش و کوشش داشت.

حجت‌الاسلام سیف‌الله دهقانی فیروزآبادی در خطبه های نماز جمعه این هفته سمیرم با گرامیداشت یاد شهدا و سرداران جبهه مقاومت، اظهارداشت: ویژگی محوری سپهبد سلیمانی همین تقوی منشی و دور بودن از جار  جنجال‌های دنیایی بود که او را این چنین محبوب دل‌ها و متمایز کرد.

خطیب جمعه سمیرم با بیان اینکه همین ویژگی های شخصیتی و منش دینی باعث شهادت یعنی همان آرزوی دیرینه اش شد، خاطرنشان کرد: همانگونه که رهبر انقلاب فرموند سردار سلیمانی تربیت شده مکتب امام راحل(ره) بود.

به گفته وی جلو رفتن و تا خط مقدم جبهه‌هایی که دشمنانی خونخوار و وحشی در آن حضور دارند از سوی یک فرمانده نشان از این دارد که جبهه مقاومت سخت‌تر از جبهه‌های جنگ تحمیلی است.

امام جمعه سمیرم درس بزرگی که فرمانده شهید سپاه قدس به ما می‌دهد این است که کار اگر برای خدا باشد، خداوند جواب و هدیه خوبی در قبال آن خواهد داد.

وی شهادت را بالاترین هدیه الهی به این سرباز محبوب و مردمی امام زمان(عج) برشمرد و افزود: خون این شهید عزیز، آنچنان شور و وحدتی در جامعه ایرانی و منطقه انداخت که تا به امروز بی‌سابقه بوده است.

دهقانی با یادآوری بخشی از سخنان رهبر انقلاب در هفته اخیر، اظهارداشت: شهادت این ابرمرد تاریخ اسلام در این دوران زنگارها و غبارهای گرفته شده روی انقلاب را از بین برد و جان و روحی تازه به این پدیده کم نظیر قرن اخیر بخشید.

وی گفت: این شهادت باب مذاکره با شیاطین را بست و اقتدار ایران اسلامی را چندین و چند برابر ارتقا داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =