۲۰ دی ۱۳۹۸، ۱۰:۵۴
کد خبرنگار: 1824
کد خبر: 83628187
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

نجات مادر باردار از محاصره سیلاب در قلعه‌گنج

جیرفت - ایرنا - مادر باردار اهل روستای جم‌شاهی قلعه‌گنج که بامداد امروز هنگام عزیمت به مرکز شهر گرفتار باران و سیلاب شده بود با تلاش نیروهای امدادی و اورژانس نجات یافت.

 خسرو چمنی مدیر شبکه بهداشت و درمان قلعه‌گنج روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: صبح امروز یک دستگاه آمبولانس از پایگاه اورژانس مرکز شهر برای نجات زن بارداری که در روستای جم‌شاهی این شهرستان در باران گرفتار شده بود اعزام شد.

وی افزود: به دلیل وقوع سیلاب و جاری شدن گل و لای در مسیر این روستا موجب شد که آمبولانس ۱۱۵ در میان گل و لای مسیر گیر کند.

وی ادامه داد: پس از اینکه آمبولانس حامل بیمار به گِل می‌نشیند بلافاصله آمبولانس دوم برای نجات مادر باردار در محل حضور پیدا می‌کنند و بیمار با این آمبولانس به بیمارستان شهدای قلعه‌گنج منتقل و اقدامات درمانی انجام می‌شود.

 چمنی بیان داشت: آمبولانس گیر افتاده در گل و لای نیز با حضور به موقع نیروهای امدادی اداره راهداری و با مساعدت و همکاری شهرداری قلعه‌گنج بیرون کشیده می‌شود.
 بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب در شهرستان قلعه‌گنج موجب تخریب برخی از راه‌های روستایی و کند شدن تردد در این مسیرها شده است.

مرکز شهرستان قلعه گنج در فاصله ۴۲۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها