بسکتبال گرگان بر مدار پیروزی

گرگان - ایرنا - پس از صدرنشینی بسکتبال دختران گرگان در لیگ برتر بانوان، تیم شهرداری این شهر هم شامگاه پنجشنبه با پیروزی مقابل رعد پدافند هوایی شهرکرد به قهرمانی کشور نزدیک شود.

تیم بسکتبال مردان شهرداری گرگان با نتیجه ۷۸ بر ۶۰ میزبانش رعد پدافندهوایی شهر را شکست داد.
مهران شاهین طبع سرمربی گرگان برای این مسابقه در ابتدا پری پتی، نوید رضایی فر، علیار نجفی، امیر صدیقی و رایان ریچاردز را مقابل پنج بازیکن میزبان به نام های فتحی، پورکاوه، بیگی، احمدپور و دجستان با هدایت جمشیدی به میدان فرستاد.
در این‌ رقابت نوید رضایی فر بازیکن جوان گرگان با ۲۴ امتیاز، ۵ ریباند، یک پاس منجر به گل، ۴ توپ ربایی و اثرگذاری ۲۷ بهترین‌ بازیکن میدان لقب گرفت.
همچنین ۲ بازیکن دیگر شهرداری به نام های رایان ریچاردز با امتیازآوری ۱۶ و اثرگذاری ۱۶ و امیرحسین آذری با ۱۲ امتیاز و اثرگذاری ۱۳ بهترین های این‌ تیم بودند.
ابراهیم بیگی از تیم شهرکرد با ۲۰ امتیاز، ۱۰ ریباند، ۲ پاس منجر به گل و یک توپ ربایی و ثبت اثرگذاری ۱۵ نیز ضمن کسب عنوان بازیکن دبل دبل این مسابقه بهترین بازیکن تیمش شناخته شد.
در این مسابقه که از هفته هفدهم رقابت های دور مقدماتی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران برگزار شد، حسن نیکخواه، رسول داوری و امیر کللی در کنار بهرام منصوری به ترتیب به عنوان سرداور، داوران اول و دوم و ناظر حضور داشتند.
تیم بسکتبال شهرداری گرگان که عنوان نایب قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر را یدک می کشد و روز دوشنبه هفته آینده ۲۳ دی میزبان ذوب آهن اصفهان خواهد بود، اکنون با ۱۷ بازی، ۱۵ برد، ۲ باخت با مجموع ۳۲ امتیاز بالاتر از پتروشیمی بندرامام ۳۱ امتیازی در صدر جدول قرار دارد.

گفتنی است تیم دختران شهر گرگان هم روز پنجشنبه با پیروزی مقابل ستاد شرکت ملی گاز تهران یک هفته قبل از پایان دور مقدماتی با صدرنشینی در گروه خود راهی مرحله حذفی لیگ برتر بسکتبال بانوان شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha