سرمربی شیمیدر قم: اوج بدشانسی را در این فصل داشته‌ایم

قم – ایرنا – سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر قم، با اشاره به مصدومیت‌های مداوم بازیکنان این تیم گفت: اوج بدشانسی را در این فصل از رقابت‌ها داشته‌ایم، ولی با همه این مسائل تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم و بازیکنان با قلبشان بازی می‌کنند و این موضوع برایم بسیار با ارزش است.

"محمدرضا اسلامی" شامگاه پنجشنبه، پس از دیدار تیمش مقابل توفارقان آذرشهر در سالن ۲ هزار نفری ورزشگاه شهید جعفر حیدریان قم، در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه ۲ تن از بازیکنان ما جوان و زیر ۲۰ سال سن دارند، گفت: تمام بازیکنان تیم با همه توان خود در خدمت تیم هستند و برای موفقیت تیم کوشش می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: خوشحال هستم که آنچه را از بازیکنان می‌خواهم، آنها در اجرای آن تمام توان و تلاش خود را به‌کار می‌گیرند.

وی تصریح کرد: شرایط دفاعی تیم به نقطه خیلی خوبی رسیده‌است و برای بازی‌های آتی تمام همت و سعی خود را انجام خواهیم داد.

اسلامی با بیان اینکه تیم توفارقان آذرشهر از شرایط خوبی برخوردار است، گفت: این تیم از ۲ بازیکن خارجی خوبی بهره‌مند و علاوه بر آن از بازیکنان ایرانی جوان و دونده‌ای نیز برخوردار است.

بر اساس گزارش ایرنا، مهدی کامرانی بازیکن باتجربه تیم بسکتبال شیمیدر قم نیز، از ناحیه دست دچار شکستگی شد و دستش را به تیغ جراحان سپرد.

شیمیدر که این فصل یکی از مدعیان است از ابتدای فصل با مشکلات و مصدومیت‌های بسیاری روبه‌رو شده است و حالا کامرانی را نیز به دلیل مصدومیت مدتی در اختیار نخواهد داشت.

تیم بسکتبال شیمیدُر قم در هفدهمین هفته لیگ برتر بسکتبال ایران در سالن ۲ هزار نفری ورزشگاه شهید سردار جعفر حیدریان قم در مقابل تیم توفارقان آذرشهر استان آذربایجان شرقی با حساب ۸۵ بر ۷۵ به پیروزی دست یافت.

شیمیدر قم با یک بازی کمتر و ۱۳ برد و ۳ باخت با ۲۹ امتیاز در رده پنجم و توفارقان آذرشهر با ۱۷ بازی، ۷ برد و ۱۰ باخت با ۲۴ امتیاز در رده هفتم قرار دارند.

۲۳ دی‌ماه جاری ساعت ۱۶ در هفته هجدهم این رقابت‌ها شیمیدر قم مهمان تیم پتروشیمی بندر امام و توفارقان آذرشهر میزبان تیم اِکسون تهران است./

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =