پرتال جامع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس رونمایی شد

تهران- ایرنا- پرتال جامع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور سرتیپ محمدرضا قرایی آشتیانی جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس و علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس امروز پنجشنبه در نمایشگاه کوچه‌های پایداری، رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، قابلیت‌های جدید پرتال موزه انقلاب اسلامی ودفاع مقدس مشتمل بر اخبار همایش‌ ها، کنگره‌ها، سمینارها، نشست‌های علمی، کرسی‌های علمی ترویجی و علمی تخصصی، هم اندیشی ها و… است و تلاش شده، در قالب جدید، از قابلیت‌هایی همچون شبکه‌های پیام رسان، فیلم، صوت و بنر رویدادها برای معرفی بیشتر سازمان به مخاطبان بهره گیری شود.

تلاش شده، در قالب جدید، از قابلیت‌هایی همچون شبکه‌های پیام رسان، فیلم، صوت و بنر رویدادها برای معرفی بیشتر سازمان به مخاطبان بهره گیری شود.

علاقمندان می توانند جهت اطلاع از اخبار و اطلاعات موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، به نشانی اینترنتی www.iranhdm.ir مراجعه کنند.

در نمایشگاه «کوچه‌های پایداری»، ۳۳ اداره کل استانی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و سازمان‌هایی از جمله سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس، سازمان رسانه و فضای مجازی، سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس، سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس، سازمان نشر آثار و نشر ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس، سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس، سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس، سازمان امور موزه‌ها و یادمان‌های دفاع مقدس و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و خبرگزاری دفاع مقدس، دستاوردها و عملکرد خود را در حوزه دفاع مقدس به نمایش گذاشتند.

نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تحت عنوان کوچه‌های پایداری با حضور جمعی از مسئولان لشکری و کشوری و نمایندگان ادارات کل بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس استان های سراسر کشور در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افتتاح شد.

این نمایشگاه در حاشیه همایش مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، افتتاح و تا روز پنجشنبه ۱۹ دی ماه دایر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =