تفکر و راه شهید سلیمانی دستاورد سترگ انقلاب اسلامی است

خمین - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران جمهوری اسلامی گفت: تفکر و راه شهیدانی نظیر شهید سپهبد « قاسم سلیمانی» دستاورد سترگ و ماندگار انقلاب اسلامی است.

سردار « رضا صادقی » روز پنجشنبه در آیین هفتمین روز شهادت شهید سلیمانی و دیگر همرزمانش در مصلی امام خمینی(ره) خمین، افزود: هنر بزرگ انقلاب اسلامی تربیت انسان‌های فکور و ولایتمداری است که در مکتب حسینی تربیت یافته‌اند و شهادت در راه خدا را افتخار می‌دانند.
وی بیان کرد: بصیرت و دشمن‌شناسی سبب شده که آمریکا هر اندازه هزینه کند نمی‌تواند به نظام اسلامی آسیب وارد کند.
معاون هماهنگ کننده سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران جمهوری اسلامی اظهار داشت: موفقیت نظام اسلامی با حرکت در مسیر شهدا و تداوم راهشان محقق می‌شود چراکه ماهیت انقلاب اسلامی بر مبنای روحیه جهادی است و غیر از این را نمی‌پذیرد.
سردار صادقی گفت: شهادت در آرمان‌های نظام اسلامی افتخار است و اگرچه دور بودن از انسان‌های بزرگی نظیر سردار سلیمانی تلخ است اما راه پرافتخاری که پیموده از دیدگاه اسلام ناب،رفیع‌ترین درجه انسانی است.
معاون هماهنگ کننده سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ادامه داد: شهید سلیمانی با شهادتش نیز آثار خود را در مقاومت اسلامی دارد و آمریکا و همدستانش هرگز در برابر عظمت این شهید جایگاهی ندارند.
سردار صادقی  انسجام در خط مقاومت، بیدارگری جوانان، افزایش روحیه در خط مقاومت و انزوای منافقان داخلی را از دیگر تاثیرات شهادت شهید سلیمانی و همرزمانش بیان کرد.
وی در بخشی از سخنانش  مبارزه با کفر را آسان‌تر از مقابله با منافقان دانست و گفت: اگر مراقب خط نفاق نباشیم آسیب‌های جبران ناپذیری به نظام اسلامی وارد می‌شود.
 معاون هماهنگ کننده سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران جمهوری اسلامی افزود: شهید سلیمانی و همرزمانش یام ماندگاری را برای مقاومت اسلامی داشتند و آن هوشیاری و تداوم خط مقبله با استکبار است.
فرمانده سپاه خمین نیز در این آیین گفت: مردم ایران با حضور در آیین تشییع پیکر پاک شهید سلیمانی و همرزمانش بار دیگر با امام خمینی(ره)  و شهدا تجدید بیعت کردند که سرمایه ارزشمندی است.
سرهنگ پاسدار «محمد مهدی میرهادی» افزود: سپاه پاسداران هیمنه آمریکا را زیر پا له کرد و قدرت پوشالین آن را در جهان شکست.
وی ادامه داد: حمله موشکی به پایگاه نظامی آمریکا در عراق طرح خاورمیانه را برهم زد و برتری نظامی ایران را به رخ جهان کشید.
فرمانده سپاه خمین گفت: ایران اسلامی هرگز در برابر استکبار کوتاه نمی‌آید و هرگونه زیاده‌خواهی را با  پشتیبانی ملت بصیر ایران پاسخ می‌دهد و نیروهای بسیجی و سپاهی هرگز دست از خدمت برای حفظ اسلام، قرآن و ملت پرافتخار برنمی دارند.
آیین هفتین روز شهادت سردار شهید سپهبد « قاسم سلیمانی » و همرزمانش با حضور گسترده  اقشار مختلف مردم و مسوولان خمین برگزار شد و هیات‌های مذهبی، اقشار مردم و مسوولان این شهرستان در قالب هیات‌های عزاداری  در این آیین شرکت کردند.
بامداد امروز جمعه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.  
بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رییس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود. 
  
 

 
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =