ابراز همدردی دبیرکل سازمان ملل با خانواده‌های قربانیان سقوط هواپیمای اوکراین

تهران- ایرنا- دفتر سازمان ملل در تهران در بیانیه ای نوشت: دبیرکل این سازمان از سقوط هواپیمای خطوط هوایی اوکراین در نزدیکی تهران عمیقا غمگین است و به خانواده های قربانیان این فاجعه از صمیم قلب تسلیت می‌گوید.

به گزارش دفتر سازمان ملل متحد در تهران؛ «استفان دوجاریک» سخنگوی دبیر کل سازمان ملل متحد روز پنجشنبه به دنبال سقوط هواپیمای مسافری اوکراین در ایران در بیانیه‌ای اعلام داشت: (آنتونیو گوترش) دبیر کل سازمان ملل متحد از سقوط هواپیمای خطوط هوایی اوکراین در نزدیکی تهران عمیقا غمگین هستند.

وی افزود: ایشان (آنتونیو گوترش) به خانواده‌های قربانیان و دولت‌هایی که اتباع آن‌ها جان خود را در این فاجعه از دست دادند از صمیم قلب تسلیت عرض می‌کند.

به گزارش ایرنا، یک فروند هواپیمای بوئینگ ۸۰۰-۷۳۷ متعلق به شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال با شماره پرواز ۷۵۲ با ۱۶۷ مسافر و ۹ خدمه پرواز که در ساعت ۶ و ۱۲ دقیقه روز چهارشنبه (۱۸ دی‌ماه) از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد کی‌یف پرواز کرده بود، پس از قطع ارتباطات با بخش کنترل ترافیک در ساعت ۶ و ۱۸ دقیقه در حوالی صبا شهر از توابع استان تهران سقوط کرد و همه سرنشینان آن جان باختند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =