پاسخ‌ به آمریکا در صورت تداوم شرارت‌ها ادامه خواهد داشت

تهران- ایرنا- رییس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در صورت تداوم شرارت آمریکایی‌ها، پاسخ‌های کوبنده‌تر ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، امیر سرتیپ «احمدرضا پوردستان» روز چهارشنبه درخصوص حمله موشکی ایران به پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق اظهار داشت: این حمله پاسخی بود به اعمال آمریکا؛ آمریکایی که ناجوانمردانه سردار سپهبد «حاج قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران را ترور کرده بود.

وی با بیان اینکه قدرت و اقتدار ایران در سطح بالایی قرار دارد، افزود: ایران از همان ابتدا اعلام کرد که پاسخ این اقدام تروریستی را خواهد داد و این کار عملی شد و پاسخی کوبنده به تروریست‌های آمریکایی‌ داده شد.

رییس مرکز مطالعات راهبردی ارتش خاطرنشان کرد: این پاسخ یکی از پاسخ‌ها به گستاخی‌ آمریکاست و در صورت تداوم شرارت آنها، پاسخ‌های کوبنده‌تر ادامه خواهد داشت.

پوردستان خاطرنشان کرد: آمریکا در منطقه منفور است و تمام جبهه مقاومت چنان ضربه‌ای به آن‌ها خواهند زد که با خفت و خواری منطقه را ترک کنند.

وی در پاسخ به تهدیدات رییس جمهوری آمریکا مبنی بر حمله به ایران در صورت اقدام کشورمان در تلافی کردن ترور سپهبد شهید سلیمانی اضافه کرد: بیانیه‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کامل و جامع بود و اگر آمریکا بخواهد اقدامی انجام دهد، پاسخ کوبنده‌تری دریافت خواهد کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =