معنای ثبات و جنگ در ذهن ترامپ جابه‌جا شده است

تهران- ایرنا- دستیاور ویژه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور حقوق شهروندی با انتشار رشته توییتی، نوشت: معنای ثبات و جنگ در ذهن ترامپ جابه‌جا شده است.

فریدون جعفری در رشته توییتی در حساب کاربری خود در توییتر که امروز - چهارشنبه- منتشر کرد، نوشت: ترامپ در توییت خود از ثبات در خاورمیانه صحبت می کند در حالی که شعله جنگ را افروخته است.
وی در ادامه این توییت تصریح کرد: من فکر می کنم معنای ثبات و جنگ در ذهن ترامپ جا به جا شده است.


دستیار ویژه وزیر علوم در امور حقوق شهروندی در بخش دیگری از رشته توییت خود خاطرنشان کرد: ایران هیچ گاه در طول تاریخ آغازگر جنگ نبوده است و هم اکنون در چارچوب ماده ۵۱ منشور ملل از سرزمین و تمامیت حاکمیتی خود دفاع مشروع می کند.

به گزارش ایرنا، سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید سپاه قدس و ابومهدی المهندس معاون سازمان نیروهای مردمی عراق به همراه هشت نفر دیگر بامداد جمعه ۱۳ دی در مسیر فرودگاه بغداد به دستور «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا و با پهپادهای وزارت دفاع این کشور (پنتاگون) ترور شدند و به شهادت رسیدند.

در واکنش به اقدام تروریستی روز جمعه ۱۳ دی  دولت دونالد ترامپ که منجر به شهادت سردار سلیمانی شد، روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد امروز از شلیک دهها موشک بالستیک به سمت پایگاه عین‌الاسد آمریکا واقع در استان الانبار عراق خبر داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =