دبیرخانه شورای عالی انقلاب از اقدام سپاه تقدیر کرد

تهران- ایرنا- دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، با صدور پیامی از اقدام سپاه پاسداران در پاسخ به جنایت آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی و همراهانش تقدیر کرد.

به گزارش روز چهارشنبه مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در این پیام آمده است: دست پرقدرت فرزندان رشید و شجاع ملت ایران در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وعده "انتقام سخت" از جنایت ددمنشانه دولت تروریست آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد پاسدار شهید قاسم سلیمانی و همراهان ایشان را تحقق بخشید و پایگاه نیروهای تروریست آمریکایی در عراق را با شلیک ده‌ها فروند موشک بالستیک در هم کوبید.
در ادامه این پیام آمده است: این عملیات قهرمانانه که در پاسخ به مطالبه عمومی انتقام از دولت آمریکا صورت گرفت؛ نماد عینی پایان دوران "بزن و دررو" است و همان گونه که رهبر معظم انقلاب «مدظله العالی» بارها فرموده‌اند دشمنان در صورت ارتکاب هرگونه شرارت باید منتظر پاسخ قاطع ملت ایران باشند.
دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی بر این مسأله تاکید می کند که ملت سوگوار و داغ دیده ایران اسلامی با احساس غرور از این عملیات شجاعانه دست فرزندان دلاور و رشید خود را به گرمی می بوسد و بر این بوسه افتخار می‌کند.
این پیام می افزاید: دولت متجاوز و تروریست آمریکا هم باید بداند هر گونه شرارت و تجاوز مجدد علیه کشورمان با پاسخ‌های دردناکتر و قاطع تر ملت بزرگ و سرافراز ایران روبرو خواهد شد.
دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای جبهه مقاومت، این پیروزی بزرگ را که مصداق آیه شریفه «ان اوهن البیوت بیت العنکبوت» است را به حضرت بقیه الله الاعظم «عج» و نائب ایشان حضرت آیت الله خامنه ای «مدظله العالی» و همه ملت ایران تبریک گفته و تاکید می کند آحاد ملت غیور ایران اسلامی آماده مقابله با هرگونه شرارت و تجاوز دولت تروریست آمریکا هستند.

سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ابومهدی المهندس معاون سازمان نیروهای مردمی عراق به همراه هشت نفر دیگر بامداد روز جمعه ۱۳ دی ماه در مسیر فرودگاه بغداد به دستور «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا و با پهپادهای وزارت دفاع این کشور (پنتاگون) ترور و به شهادت رسیدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha