لبنان ۲۴: انتقام ایران با هدف گرفتن ۲ پایگاه آمریکا آغاز شد

بیروت- ایرنا- شبکه خبری لبنان ۲۴ بامداد امروز (چهارشنبه) در خبری فوری گزارش کرد: انتقام سخت ایران با شلیک ده‌ها فروند موشک بالستیک به ۲ پایگاه نظامی آمریکا در عراق آغاز شد.

بر پایه ی این گزارش، ۱۰ فروند موشک به پایگاه نظامیان آمریکا در عین‌الاسد در استان الانبار در غرب عراق و چندین فروند موشک نیز به پایگاه نظامی آنان در اربیل در شمال این کشور شلیک و موجب خسارت‌های فراوان شد.

لبنان ۲۴ افزود: منابع کاخ سفید و نیز وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) «دونالد ترامپ» رییس جمهوری این کشور را در جریان شلیک موشک های ایران به پایگاه‌های نظامی آمریکایی ها در عراق قرار داده اند و او غافلگیر شده و اکنون اوضاع را رصد و پیگیری می کند.

این شبکه خبری لبنانی اعلان کرد که همه ی پایگاه های نظامی آمریکایی ها در منطقه ی خاورمیانه در حال آماده‌باش قرار گرفته اند.

لبنان ۲۴ اضافه کرد: شلیک موشک های بالستیک ایران به پایگاه های یاد شده در واکنش به عملیات تروریستی آمریکا علیه سردار قاسم سلیمانی فرمانده (شهید) نیروی قدس سپاه، انجام گرفت.

سلیمانی به همراه ۹ نفر دیگر بامداد جمعه (سیزدهم دی) در مسیر فرودگاه بغداد و به دستور رییس جمهوری آمریکا با پهپادهای وزارت دفاع این کشور (پنتاگون) به شهادت رسید.

اقدام سپاه در شلیک موشک به پایگاه های نظامیان آمریکا در عراق در تارنمای شبکه تلویزیونی «المنار» وابسته به حزب الله لبنان هم بازتاب گسترده داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =