کاپیتان، غایب تمرین استقلال

تهران- ایرنا- پس از حضور بازیکنان در مجموعه انتقلاب، تمرین استقلال در حالی برگزار شد که «وریا غفوری» سرشناس‌ترین غایب تمرین آبی‌پوشان بود.

در حالی که قرار بود تمرین امروز استقلال لغو شود و برخی از بازیکنان این تیم محل تمرین را ترک کردند، اما پس از تماس مسوولان استقلال با بازیکنان غایب آنها خودشان را به مجموعه ورزشی انقلاب رسانده تا نخستین جلسه تمرین آبی‌پوشان تهرانی زیر نظر «فرهاد مجیدی» آغاز شود.

پیش از شروع تمرین مربیان و بازیکنان استقلال یاد و خاطره شهادت سردار رشید مقاومت سپهبد «قاسم سلیمانی» را گرامی داشته و تمرین این تیم با یک دقیقه سکوت برگزار شد.

بازیکنان بعد از گرم کردن به دویدن و کارهای سرعتی مشغول شدند. دروازه‌بان‌های استقلال زیر نظر بهزاد غلامپور به انجام تمرینات اختصاصی پرداختند.

علی دشتی که با مصدومیت جزی روبروست به انجام تمرینات ویژه پرداخت.

پرویز مظلومی، رضا حسن‌زاده، علیرضا اکبرپور، بهتاش فریبا و مهدی امیرآبادی نفراتی بودند که در مراسم معارفه فرهاد مجیدی شرکت کردند.  

وریا غفوری غایب تمرین استقلال بود. شیخ دیاباته و میلیچ دو بازیکن خارجی  استقلال نیز در محل تمرین شرکت نکردند. این دو نفر قرار است ۱۹ دی به تهران بازگردند.

در محل تمرین استقلال تابلویی نصب شده بود و بازیکنان و کادرفنی دلنوشته‌هایی را خطاب به سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی به یادگار نوشتند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha