کتاب «سلام، ای ستاره‌ها» به چاپ بیست‌وهشتم رسید

تهران- ایرنا- کتاب «سلام، ای ستاره‌ها» نوشته «فرهاد طوسی» از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ بیست‌وهشتم رسید و در مجموع ۲۴۰ هزار نسخه از آن راهی بازار شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کتاب سلام، ای ستاره‌ها با تصویرگری کمال جناب و مریم حجت از کتاب‌های قدیمی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است. این کتاب در سال ۱۳۵۸ از سوی انتشارات کانون به چاپ رسیده و شمارگان آن تاکنون به بیش از ۲۴۰ هزار نسخه رسیده است.

در خلاصه داستان این کتاب علمی آمده است: «یک روز، سنگ‌های دشت که از خواب بیدار شدند، چشم‌شان به یک تکه از خورشید افتاد که روی زمین افتاده بود. پس از پرس‌وجو، متوجه شدند که نام آن تکه خورشید، الماس است. آنگاه مشتاق شدند راز زندگی او را بدانند. الماس هم سرگذشت و سفر طولانی خود به اعماق زمین را برای آن‌ها گفت. اما این پایان راه او نبود، بلکه....»

کتاب «سلام، ای ستاره‌ها» س‍رگ‍ذش‍ت‌ پ‍ی‍دای‍ش‌ ال‍م‍اس‌ در طی‌ س‍ال‌ها در دل‌ زم‍ی‍ن‌ ب‍ه‌ص‍ورت‌ داس‍ت‍ان‌ است که با قطع خشتی و در ۲۴ صفحه رنگی مناسب کودکان بالای ۱۱ سال روانه بازار شده است.

انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به‌تازگی کتاب‌هایش را با شمارگان ۲ هزار و۵۰۰ نسخه در هر بار انتشار راهی بازار نشر می‌کند و کتاب «سلام، ای ستاره‌ها» اکنون به ۲۴۰ هزار نسخه برسد. این کتاب با قیمت ۸ هزار تومان در فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور و مجموعه شهر کتاب در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =