آغاز تمرینات پرسپولیس در حضور مدیرعامل و غیاب کالدرون

تهران- ایرنا- دور جدید تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس پس از تعطیلات ۱۰ روزه در غیاب سرمربی تیم و در حضور مدیرعامل باشگاه برگزار شد.

دور جدید تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در غیاب گابریل کالدرون و اعضای خارجی کادر فنی از ساعت ۱۲ در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کریم باقری آغاز شد.

این در حالی بود که محمد حسن انصاری‌فرد پیش از آغاز تمرین در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شد و جلسه‌ای را با بازیکنان و اعضای تیم برگزار کرد.

در این نشست مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد که بازیکنان باید بتوانند در نیم فصل دوم نیز مانند نیم فصل اول کار را موفق دنبال کنند.

انصاری‌فرد ابتدا شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت و درباره آخرین وضعیت باشگاه خطاب به بازیکنان گفت: از شما تشکر می‌کنم که با تلاش و انگیزه زیاد توانستید در پایان نیم‌فصل صدرنشین شوید. در آغاز نیم‌فصل دوم هم بازی‌های خیلی سختی در پیش داریم و باید همه جوره خود را آماده نگه دارید تا باز هم باعث خوشحالی هواداران شوید.

وی با اشاره به اینکه باشگاه به دنبال فراهم کردن مقدمات حضور سرمربی تیم در تمرینات است، گفت: ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مشکلات حل شود و کالدرون برگردد. به فکر شما هم هستیم تا بتوانیم بخشی از مطالبات را پرداخت کنیم تا تمام تمرکز شما روی بازی‌ها معطوف باشد.‌

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ضمن تقدیر از همراهی و صبوری کادر فنی  ابراز امیدواری کرد که باشگاه و مجموعه تیم با وحدت و همدلی بتوانند روند کسب نتایج مطلوب را تداوم بخشیده و دل هواداران را شاد کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =