دارنده مدال برنز المپیک: باید به دبیر فرصت دهیم

تهران- ایرنا- دارنده مدال برنز المپیک گفت: «علیرضا دبیر» به تازگی ریاست فدراسیون کشتی را برعهده گرفته است و باید به او فرصت دهیم تا از همه تلاش خود برای بهبود برنامه‌های فدراسیون بهره ببرد.

«علی اکبر حیدری» روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا در حاشیه برگزاری مراسم جهان پهلوان تختی اظهار داشت: امسال جام تختی در کرمانشاه برگزار می‌شود و خیلی از کشورها را دعوت کردند اما هنوز متاسفانه تیم‌هایی که باید در این مسابقات شرکت کنند، خبری از حضور آنان نیست. امیدوارم همه تیم‌ها در این دوره از رقابت‌ها شرکت کنند تا این مسابقات درخور شان جهان پهلوان تختی برگزار شود.

وی درخصوص دیر آغاز شدن برنامه تیم ملی گفت: وقتی برنامه‌های تیم ملی دیر آغاز شود شاهد ضربه خوردن تیم خواهیم بود. گرچه باید این امر را در نظر بگیریم که «علیرضا دبیر» رییس فدراسیون کشتی به تازگی ریاست این فدراسیون را برعهده گرفته است. باید به او فرصت دهیم و عملکرد رییس یک فدراسیون از یک المپیک تا المپیک بعدی ارزیابی می شود.

دارنده مدال برنز المپیک ادامه داد: اکنون اگر مشکلی در فدراسیون کشتی وجود دارد به ریاست فدراسیون قبلی بازمی‌گردد. دبیر در هر صورت همه تلاش خود را می‌کند تا از نیروهای جوان استفاده کند و تیم ملی کشتی نیز  به آن شایستگی که باید دست می یابد.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =