سلطانی‌فر: به زودی شاهد خروج ذلیلانه آمریکایی‌ها از منطقه خواهیم بود

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه سپهبد شهید قاسم سلیمانی کارنامه درخشانی را از خود در مبارزه با گروه‌های تکفیری و داعش به جا گذاشت، گفت: به زودی شاهد خروج ذلیلانه آمریکایی‌ها از منطقه خواهیم بود.

«مسعود سلطانی‌فر» در گفت‌وگویی اظهار داشت: تفکر تکفیری به رهبری گروه‌های مختلف و داعش در خاورمیانه در حال شکل گرفتن بود و در آستانه تصرف بخش‌هایی از این منطقه بود.

وی افزود: در این شرایط بود که سپاه قدس به فرماندهی شهید حاج قاسم سلیمانی در این مناطق حضور پیدا کرد و رزمندگان جنبش مقاومت را سازماندهی کرد و توانست بخش‌های وسیعی از خاک سوریه و عراق را از وجود گروه‌های تکفیری و داعش پاک کند.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: اگر رشادت‌ها و دلاوری‌های سردار شهید ایران و همرزمانش نبود، امروز ما باید در مرزهای‌مان با گروه‌های تکفیری و داعش مبارزه می‌کردیم.

وی در ادامه از سردار شهید قاسم سلیمانی به عنوان نماد مبارزه با تروریست و تفکر خشونت‌گرایی یاد کرد و اظهار داشت: این شهید بزرگوار در مبارزه با افراطی‌گری کارنامه بسیار درخشانی از خود به جای گذاشت. با به شهادت رسیدن سردار سلیمانی، در آینده معادلات سیاسی در خاورمیانه به گونه‌ای رقم خواهد خورد که آمریکایی‌ها و اعوانشان از منطقه ذلیلانه خارج شوند.

سلطانی‌فر در پایان تاکید کرد: یاران، همرزمان و دیگر فرماندهان جای ایشان را خواهند گرفت و راه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ادامه خواهد یافت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =