جامعه ورزش پیرو راه سردار شهید سلیمانی

تهران- ایرنا- جمعی از اعضای خانواده ورزش در مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی حضور پیدا کردند تا اعلام کنند که جامعه ورزش پیرو راه سردار شهید سلیمانی خواهد بود.

مراسم تشییع سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور پرشور مردم تهران در حال برگزاری است.

در این مراسم، جامعه ورزش هم استقبال ویژه‌ای به عمل آوردند.

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک و خیلی دیگر از مقامات ورزش ایران برای قدردانی از زحمات سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در دانشگاه تهران حضور به عمل آوردند.

وحید شمسایی اسطوره فوتسال ایران در جریان این مراسم گفت: حضور با شکوه مردم در این مراسم نشانگر این است که این سردار شهید با صداقت و با دل پاک برای امنیت مردم در تلاش بود و همه مدیون او هستیم. سردار سلیمانی به این خاطر اینچنین محبوب است که حرف و عملش یکی بود و صادقانه برای امنیت امردم کشورش می‌جنگید. سادگی، شهامت و ایثار از صفات بارز این سردار بود و حضور در این مراسم کمترین کاری بود که وظیفه داشتیم انجام دهیم.

محسن رضوانی رییس فدراسیون شنا و شیرجه هم در این مراسم با قدردانی از زحمات سردار شهید قاسم سلیمانی گفت: مردم همیشه پاسدار خون و زحمات شهدا بوده‌اند و هیچگاه قهرمانان خود را فراموش نخواهند کرد. به ویژه فردی مانند شهید سردار قاسم سلیمان که بیش از چهل سال از عمر خود را صرف امنیت و آزادی مردم کرد. این مراسم‌های با شکوه نه تنها در ایران بلکه در خیلی از نقاط جهان نشان دهنده این است که مردم آزاده جهان پیوند عمیقی با آرمان‌های او داشتند. اخلاص، تقوا و پایداری و پایمردی ان سردار مثال زدنی بود و به طور حتم پرچم عزت ایران و اسلام که در دست سردار قاسم سلیمانی بود همواره برافراشته خواهد ماند.

کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک هم گفت: به نیابت از جامعه ورزش در این مراسم حضور پیدا کردیم. سردار سلیمانی بخش اعظمی از عمر شریف خود را برای محافظت از مردم و مبارزه با استکبار صرف کرد و به طور حتم راه این سردار شهید ادامه خواهد داشت. شهید سلیمانی و شهیدانی که برای محافظت از مردم تلاش می‌کنند، نماد جوان مردی، غیرت و ایثار و جهاد هستند. این شهیدان الگویی برای جوانان ایران، ورزشکاران و قهرمانان ایران هستند و امیدوارم این راه نورانی را با تمامی توان و قدرت و به تاسی رهبر عظیم‌الشان عزیز ایران ادامه خواهیم داد. من هم به نیابت از جامعه ورزشی کشور این شهادت را به محضر مقام معظم رهبری، مردم عزیز، جامعه ورزشی کشور و خانواده معزز ایشان تسلیت عرض می‌کنم.

سید محمدشروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی در مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: جامعه ورزشی امروز در این مراسم حضور پیدا کردند تا به رهبر عظیم‌الشان انقلاب اعلام کنند که راه این شهید و تمامی شهدای انقلاب اسلام، شهدای مدافع حرم و شهدای جنگ تحمیلی را ادامه خواهیم داد. راه سردار شهید سلیمانی هم رهروان زیادی خواهد داشت. این صدای ملت ایران است که ترامپ قمارباز به فرموده  سردار شهید قاسم سلیمانی باید بداند و بفهمد که مردم ایران پشت مقام معظم رهبری هستند و فریاد مرگ بر آمریکا و  مرگ بر اسرائیل سر خواهند داد و انتقام سختی را از ترامپ قمارباز، ایادی و عامل استکبار جهانی خواهند گرفت. جامعه وزشی ایران روز گذشته هم در وزات ورزش و جوانان مراسم باشکوهی با حضور وزیر ورزش، رییس کمیته ملی المپیک، مسوولان کمیته ملی پارالمپیک، روسای فدراسیون‌های ورزشی و کلیه پیشکسوتان و مربیان برگزار کرد تا به مقام معظم رهبری و خانواده بزرگوار آن شهید سرافراز و  قهرمان تسلیت بگویند. همه در غم از دست دادن سردار رشید اسلام قاسم سلیمانی هستیم. به این شهید بزرگ و یارانش قول می‌دهیم و پیمان می‌بندیم که راهش را  ادامه خواهیم داد و به فرموده رهبر اسلام انتقام سختی را خواهیم گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =