مردم در انتظار آخرین وداع با سردار سلیمانی

تهران- ایرنا- در حالیکه بیش از دو ساعت از آغاز رسمی مراسم تشییع پیکر سردار حاج قاسم سلیمانی و همراهانش می گذرد و هنوز پیکرها از خیابان انقلاب عبور نکرده، جمعیت مشایعت‌کننده در جای‌جای خیابان آزادی در انتظار آخرین وداع با سردار خود هستند.

تهران از اولین ساعات بامداد امروز (دوشنبه، ۱۶ دی) با نیت آخرین وداع با پیکر مطهر سردار حاج قاسم سلیمانی و همراهان شهیدش بیدار شد، طوری که از ساعات ۵ صبح خیابان های حوالی دانشگاه تهران شاهد حضور مشایعت کنندگان با پیکر پاک او بود که برای ادای نماز به امامت مقام‌ معظم رهبری خود را به این محل رسانده بودند.

خیابان های حوالی میدان آزادی تا انقلاب و تا میدان فردوسی به تدریج و پیش از ساعت ۸ از جمعیت مملو شد. مقامات مختلف لشکری و کشوری و در راس آنها مقام‌ معظم رهبری نیز خود را به دانشگاه تهران رساندند و نماز میت حوالی ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه در حالی بر ابدان شهدا اقامه شد که جمعیت از میدان آزادی تا انقلاب و پس از آن در میدان فردوسی بع شکل متراکم حاضر بودند.
همچنین به دلیل تراکم بالای جمعیت مشایعت کننده از همه اقشار تا زمان تنظیم این گزارش که بیش از دو ساعت از اقامه نماز بر پیکر شهدا می گذرد، خودروی حامل آنها به خیابان آزادی نرسیده و جمعیت همچنان در هوای سرد ۱۶ دی ماه در انتظار آخرین وداع با سردار سلیمانی شان هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =