آمریکا با به شهادت رساندن سردار سلیمانی خود را به باتلاق انداخت

مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: رییس جمهوری آمریکا با اقدام تروریستی و جنایت بزرگ به شهادت رساندن سردار سلیمانی خود را در باتلاق بزرگی انداخت و امیدواریم به زودی در باتلاق کثافتی که خود ایجاد کرده غرق شود.

حجت‌الاسلام احمد مروی شامگاه یکشنبه در مراسم وداع با پیکر سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در حرم مطهر امام رضا (ع) افزود: دشمنان انقلاب و اسلام و رییس جمهوری ابله آمریکا این جمعیت میلیونی را ببینند و بدانند که حقیرتر از آن هستند که بتوانند با ملت انقلابی، مومن و ایثارگر ایران دربیفتند.
وی ادامه داد: با شهادت سردار مقاومت، مردم ایران به جوشش آمدند و قطره قطره خون این شهدا روح حیات را در جامعه اسلامی ایران دمید.

تولیت آستان قدس رضوی گفت: امشب پیکر قطعه قطعه خادم حرم رضوی را در جمع خود داریم و با شهدا عهد می بندیم تا آخرین نفس راه نورانی این عزیزان را ادامه دهیم و از امام رضا (ع) می‌خواهیم عنایتی نصیبمان کند تا انتقامی سخت را از دشمنان اسلام و انسانیت بگیریم.
حجت‌الاسلام مروی افزود: از خانواده شهید قاسم سلیمانی تشکر می کنیم که به تقاضای مردم انقلابی مشهد پاسخ مثبت دادند و این فرصت را در اختیار آنها قرار دادند تا بتوانند با حضور در مراسم تشییع پیکر شهدای مقاومت مراتب قدرشناسی از این سردار بزرگ اسلام را ابراز کنند.
مراسم تشییع پیکر پاک شهیدان قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و چهار شهید دیگر حمله تروریستی آمریکا در بغداد، امروز یکشنبه ۱۵ دی ماه ساعت ۱۴ در مشهد آغاز شد.
بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. 
بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.
در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.
وزارت  امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =