۱۵ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۷
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83622327
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

سردار سلیمانی قلب های عاشقان را سرداری می‌کرد

بوشهر- ایرنا- مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم گفت: شهید سلیمانی  عاشق بود ومصداق عینی شهدای زنده، با روحی آرام هرچند نهادی بی قرار که در قامت افتخارملی با مدیریت دل، قلبها را سرداری می‌کرد.

محمد رضا سعیدی یکشنبه در آئین پاسداشت یاد و خاطره شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی در محل شبستان سایت صنعتی پتروشیمی جم افزود: شهید سلیمانی نشانه قابل اتکا برای مردمش، بواسطه ارتفاعی که گرفته بود افتخارسربازی وطن را ازآن خود کرده بود و محبوب قلبها که مرزهای جغرافیایی را هم درنوردیده بود.

وی با بیان اینکه وجود سردار سلیمانی آرامش خاطر برای ایران و منطقه بود تصریح کرد: محبوبیت فرامرزی او خار چشم بدخواهان این مرزوبوم بود و دشمنانش با شلیک به او دریایی از نفرت را درمیان مردم برای خود آفریدند .

مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم یادآورشد: بدون تردید حاج قاسم قصه پرافتخار و قابل رجوع برای فرزندانمان ونسلهای آتی این مرزو بوم خواهد بود و شهادتش این اثربخشی را جاودانه ترکرد.

وی گفت: ترور حاج قاسم سلیمانی بخشی از نقشه شوم دشمنان قسم خورده ایران عزیز است که در نظر دارند این کشور را به گرداب بیاندازند.

سعیدی اضافه کرد: ما که دربخش تولید هستیم می بایست همچون تمامی ارکان نظام با همت و تلاش راه را بر تحقق دسیسه های دشمنان ببندیم  که این مهم با کوشش در راه تولید میسر میشود .

 سعیدی ادامه داد: آنچه برای ما درعرصه کارافرینی مهم است باید با اراده ایی محکم واستوار تولید قدرتمندانه را راسخ ترپی بگیریم وجریان خلق ارزش وثروت را برای مردم خود رقم زنیم و این بزرگترین پاسداشت برای روح بلند وملکوتی حاج قاسم هاست.

وی ضمن تجلیل از مقام والای شهید قاسم سلیمانی گفت: اینکه اکنون ما در سراسر میهن عزیزمان گرد هم آمده و به سوگ نشسته ایم تنها به سبب شهادت یک شخصیت نیست بلکه برای پاسداشت یک جریان و یک افق است که مصداق آن شهید حاج قاسم سلیمانی است.

سعیدی بااشاره به ویژگی های شهید سپهبد قاسم سلیمانی از ایشان به عنوان رهبری بزرگ در جهان کنونی یاد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =