مقام الهی سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی حاصل اخلاص او بود

اردبیل - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: مقام الهی سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی حاصل اخلاص او در عرصه‌های مختلف زندگی بود.

حجت‌الاسلام ولی نظرپور روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: شهید بزرگوار سپهبد قاسم سلیمانی شهادت را آرزوی دیرینه خود و بالاترین افتخار در راه خدمت به اسلام و قرآن می‌دانست و بارها در سخنان خود تاکید کرده که شهادت چیزی است که من سال‌ها بخاطر بدست آوردنش کوه‌ها و دشت‌ها را پشت سرگذاشته‌ام.

او اظهارداشت: محبوبیت سردار سپهبد سلیمانی صرفا ً محدود به محدوده جغرافیایی ایران  اسلامی نیست و تمامی پیروان راه حق و عدالت و تمامی آنانی که انسانیت و شرف و عزت را سرلوحه زندگیشان قرار داده‌اند سردار را دوست داشتند و  تشییع پیکر پاک آن شهید والامقام در کشور عراق نشان از عشق و ارادت تمامی مسلمان دارد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اردبیل همچنین گفت: با شنیدن خبر شهادت سردار میهن اسلامی غرق در عزا و ماتم شد، همه سیاه‌پوش شدند و برای سردار شهید اشک ریختند ولی دشمنان اسلام و قرآن بدانند که به قول مقام معظم رهبری انتقام خون پاک این شهید و همرزمانش  را با شدیدترین وجه ممکن خواهند گرفت .

وی افزود: احترام و حرمت شهید صرفا به بعد نظامی این شهید بزرگوار و فرماندهی نظامی وی معطوف نیست، این شهید بزرگوار از لحاظ اخلاق و رفتا و فروتنی زبانزد عام و خاص بودند و در وصیت نامه خود نوشته بودند مرا در کنار همرزمانم در کرمان به خاک بسپارید و بر مزار قبرم عنوان سرباز سلیمانی را بنویسد و از بکار بردن القاب بپرهیزید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =