کتابداران استان تهران برای شهادت حاج قاسم سلیمانی بیانیه دادند

تهران- ایرنا- کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان تهران با صدور بیانیه ای، شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی فرمانده دلاور و غیور نیروی قدس سپاه پاسداران را تبریک و تسلیت گفتند.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران، در این بیانیه آمده است: امروز امت اسلام سوگوار شهادت سرداری است که شهادتش «جهانی را ویران و جهانی را شاد کرد». 

همچنین در این بیانیه عنوان شده است که مردی که سالیان عمر پربرکتش را مجاهدانه، مخلصانه و شجاعانه در میدان فی‌ سبیل‌ الله و در مبارزه با شیاطین و اشرار عالم گذراند.

 در این بیانیه آمده است که او که به صدق کلام امیرالمومنین علیه‌السلام «لو کان حجراً لکان صلدا»  رای دشمنان و اغیار بود. 

همچنین عنوان کرده اند که سردار سلیمانی ابرمردی که به اذعان و اعتراف اندیشمندان، بزرگ ترین استراتژیست جنگ‌های ترکیبی نامتقارن و قوی‌ترین استراتژیست تاریخ جمهوری اسلامی بود.

در این بیانیه عنوان شده که در این برهه حساس تاریخی، شیطان بزرگ دچار اشتباه راهبردی بزرگی در این اقدام خباثت‌آمیز شد.

دی این بیانیه تاکید شده که  اگرچه امروز مالک سپاه اسلام در میان ما نیست اما به حول و قوه الهی مقاومت اسلامی با نیرویی مضاعف مسیر جهاد را ادامه خواهد داد که پیروزی قطعی وعده خداوند جبار است و محقق خواهد شد.

همچنین کتابداران در این بیانیه خطاب به آمریکا و اسرائیل  خاطر نشان کردند: قاتلان و جنایتکاران عالم بدانند ما پرچم سرخ خون‌خواهی و انتقام را که از سال ۶۱ هجری بر فراز بارگاه سرور و سالار شهیدان عالم برپا کرده‌ایم، تا نابودی کامل امریکا و اسرائیل بر زمین نخواهیم گذاشت و به یاری حق تعالی به زودی انتقام سختی از آن ها خواهیم گرفت.

همچنین عنوان کردند که ما کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان تهران ضمن ادای احترام به مقام رفیع سردارِ شهید، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شهادت سیدالشهدا محور مقاومت را به محضر بقیه‌ الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف، رهبر فرزانه انقلاب (مدظله‌العالی)، تسلیت عرض کرده و برای سردار عزیزمان علو درجات و همنشینی با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و برای خانواده معزز و بازماندگان او صبر و اجر مسالت و داریم.

به گزارش ایرنا، استان تهران دارای ۱۵۷ کتابخانه فعال است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =