شرایط مبهم ادامه همکاری کالدرون با پرسپولیس

تهران- ایرنا- شرایط ادامه همکاری باشگاه پرسپولیس با سرمربی آرژانتینی با توجه به مشکلاتی که وجود دارد در ابهام قرار گرفته است.

گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس در اوایل فصل پس از ۵ سال حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس جایگزین این مربی شد. مرد آرژانتینی خودش می‌دانست که کار سختی را به عنوان جایگزین مربی‌ای که ۷ جام را در چهار سال برای پرسپولیس به ارمغان آورده دارد. او لیگ را خوب شروع نکرد اما رفته رفته پرسپولیس را روی ریل موفقیت قرار داد تا جایی که سرخپوشان نیم فصل اول را با قهرمانی در لیگ برتر و حضور در بین چهارتیم برتر جام حذفی به پایان رساندند اما این صدرنشینی دلیل نشد تا مشکلات داخل باشگاه نادیده گرفته شود.

سرمربی آرژانتینی در طول فصل با مشکلات زیادی مانند کمبود بازیکن، نداشتن زمین تمرین مناسب و خیلی مسائل از این قبیل دست و پنجه نرم کرد اما به کارش را ادامه داد تا پرسپولیس را صدر نشین لیگ برتر کند.

مشکلات مالی هم در این شرایط گریبان گیر پرسپولیس شده بود در همان مقطع سرمربی تیم در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر گل‌گهر سیرجان در هفته چهاردهم لیگ برتر اعلام کرد که تا ۲۶ دسامبر برای دریافت پولش صبر خواهد کرد.

همین موضوع موجب شد تا  مسوولان باشگاه برای حل این مشکل اقدامات لازم را انجام دهند. پیش از سفر سرمربی پرسپولیس به آرژانتین و شب بازی سرخپوشان برابر نساجی مسوولان باشگاه پرسپویس اعلام کردند که پولی را برای پرداخت سرمربی تیم به حساب معرفی شده واریز کردند و سرمربی پرسپولیس می‌تواند از پنج روز بعد(سه شنبه هفته گذشته) آن پول را برداشت کند اما مربی آرژانتینی در وصول پولش به مشکل خورد و هنوز نتوانسته باقی مانده از قسط اول قراردادش را که حدود ۱۱۲ هزار دلار است را برداشت کند.

این در حالی است که مشکل سرمربی پرسپولیس تنها به مسائل مالی خودش مربوط نمی‌شود. کالدرون اولین تاکیدی که داشت روی این موضوع بود که باشگاه برای پرداخت طلب‌های بازیکنان اقدام کند. از طرفی او تاکید داشت که پیش از سفرش به آرژانتین با توجه به زمانی که باشگاه داشت تکلیف تقویت تیم در نیم فصل دوم نهایی شود اما این کار هم صورت نگرفت تا عصبانیت سرمربی پرسپولیس به حد اکثر برسد.

سرمربی آرژانتینی در روزهای گذشته در صفحه شخصی خود در اینستاگرام هم مطالبی را منتشر کرد که موجبات نگرانی هواداران را فراهم کرد.

با این حال با توجه به این شرایط، نامه‌ای از سوی او به دست مسوولان باشگاه رسیده که ادامه همکاری را در ابهام قرار می‌دهد. به همین خاطر ممکن است سفر سرمربی در صورت حل نشدن مشکلات تا پایان هفته، بازگشتی را همراه نداشته باشد.

اردوی اماده سازی تیم فوتبال پرسپولیس در نیم فصل قرار است که از پایان هفته در قطر برگزار شود و سرمربی پرسپولیس هم در این اردو به جمع سرخپوشان اضافه شود اما این احتمال هم وجود دارد که با توجه به مشکلات این اردو بدون سرمربی برگزار شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =