تهدید حمله به ۵۲ نقطه در ایران برای توجیه اقدامات تروریستی آمریکاست

تهران- ایرنا- فرمانده کل ارتش با بیان این که بعید می‌دانم آمریکایی ها جرات درگیری احتمالی با ایران را داشته باشند، گفت: تهدید حمله به ۵۲ نقطه در ایران برای توجیه اقدامات تروریستی آمریکاست.

امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی روز یکشنبه در حاشیه بیست و پنجمین سالگرد شهادت شهید منصور ستاری در جمع خبرنگاران درباره شهادت سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: شهادت آرزوی همه رزمندگان جبهه مقاومت و کسانی است که آرزوی ایجاد جهانی شایسته ظهور امام عصر (عج) را دارند.
 
وی افزود: در این چند روز حضور مردم از قشرهای مختلف و ابراز احساسات آنها به گونه‌ای بود که انگار پاره تن خود را از دست دادند.

موسوی تصریح کرد: ارتشیان و خانواده‌های آنها نیز مانند همه مردم عزادار این سرباز ولایت و مدافع انقلاب هستند و در تمام پادگان‌های ارتش تصاویر این شهید بزرگوار نصب شده و در حال برگزاری مراسم برای این عزیز هستند.

فرمانده کل ارتش بیان کرد: واکنش مردم عزیز ما به شهادت این شهید بزرگوار و همدردی و همراهی با خانواده او چیز عجیبی نیست، این وحدت بوجود آمده ریشه در مبارزات حاج قاسم سلیمانی از انقلاب و دفاع مقدس تا امروز دارد.

موسوی اظهار داشت: خون فرزندان این ملت در ارتش و سپاه و بسیج برای دفاع از این میهن اسلامی بر زمین ریخته است و شهیدانی چون شهید ستاری، باقری، اردستانی، آبشناسان، همت و حاج قاسم سلیمانی برای اعتلای میهن اسلامی جان خود را فدا کردند.

وی گفت: وحدت ارتش و سپاه از ابتدای انقلاب وجود داشت و امام (ره) دست ارتش و سپاه را در دست یکدیگر قرار داد و گفتند دست از دست یکدیگر در نیاورید.
فرمانده کل ارتش ادامه داد: رهبر انقلاب نیز تدابیر و فرماندهی‌شان در جهت وحدت ارتش و سپاه بود و امروز همگان سوگوار حاج قاسم سلیمانی هستند.

موسوی با اشاره به اقدامات بی‌بدیل سپهبد شهید سلیمانی در محور مقاومت گفت: حاج قاسم برای همه ملت‌های منطقه عزیز و دوست داشتنی است و امروز تمام فرزندان شهدای لبنان و خانواده‌های رزمندگان سوریه، عراق و تمام مظلومان عالم و تمام آنهایی که که ضد آمریکا و ضدصهیونیست هستند یاد او زنده نگه داشته و راهش را ادامه می‌دهند.

فرمانده کل ارتش اظهار داشت: وحدت ارتش و سپاه به دلیل یگانگی راه و هدف آنها است.

تهدید به حمله به ۵۲ نقطه در ایران برای توجیه اقدامات تروریستی آمریکاست

موسوی در پاسخ به سوالی درباره تهدیدات رییس جمهوری آمریکا که گفته است در صورت هر اقدام آمریکا بیش از ۵۰ نقطه را هدف قرار می‌دهیم، خاطرنشان کرد: آنها برای حفظ وجه خودشان این کار زشت و غیرقابل توجیه از نظر افکار بین‌المللی اینگونه سخنان را مطرح می‌کنند. اقدام آنها در به شهادت رساندن سپهبد شهید سلیمانی یک اقدام بسیار زشت و غیرقابل قبول در همه جای دنیا است به همین دلیل اینگونه سخنان را مطرح می‌کنند تا بتوانند این اقدام غیرانسانی را تحت الشعاع قرار دهند.
وی عنوان داشت: اما در یک درگیری احتمالی در آینده که بعید می‌دانم جرات انجام آن را داشته باشند آنجا مشخص خواهد شد که این اعداد ۵ و ۲ به کجا تعلق خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =