سلطانی‌فر: سازمان خصوصی‌سازی هرچه سریعتر مقدمات واگذاری استقلال و پرسپولیس را فراهم کند

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: از سازمان خصوصی‌سازی می‌خواهم هرچه سریعتر مقدمات واگذاری ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس را شروع کند.

مسعود سلطانی‌فر در دویست و بیست و هفتمین نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی گفت: شهید سلیمانی قهرمان مبارزه با افراطی‌گری و خشونت و مبازره با تکفیری‌ها و بخصوص داعش بود. امروز مشکل بزرگ آمریکا دیگر قاسم سلیمانی نیست بلکه شهید قاسم سلیمانی است که خون آن شهید موجب وحدت پرشکوه شیعیان و مسلمانان و مردم ایران در مبارزه علیه جنایات و مظالم دولت آمریکا شده است.

وی در بخش دیگری از نشست شورای معاونان بعد از ارائه گزارش نشست‌های مشترک سازمان خصوصی‌سازی و وزارت ورزش و جوانان با تقدیر از همکاری دو سازمان خصوصی سازی و بورس گفت :جلسات واگذاری دو باشگاه با هدف خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس به خوبی پیش می‌رود و با توجه به پیشرفت کارشناسی خوبی که در این بخش داشته‌ایم از سازمان خصوصی سازی می‌خواهم هرچه سریعتر مقدمات واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را شروع کند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: تعیین تکلیف سرمایه و بدهی‌ها و حسابرسی و شفافیت دو باشگاه از مهمترین دست آوردهای ما در مدیریت این دو باشگاه بوده است و استقلال وپرسپولیس امروز نسبت به گذشته وضع بسیار بهتری دارند.

سلطانی‌فر درباره احیای حق پخش تلویزیونی برای ورزش کشور در لایحه بودجه سال آینده گفت: با کمک نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی حق پخش تلویزیونی ورزش با شرایط مطلوبی در قانون بودجه سال آینده برای ورزش کشور احیا می‌شود و از محل اعتبارات این بخش کمک بزرگی به ورزش و قهرمانان و توسعه ورزش و بخصوص فدراسیون‌های ورزشی و ورزش همگانی و ورزش زنان خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha