۱۶ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۴
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 83621219
۰ نفر

برچسب‌ها

راستی‌آزمایی برچسب قیمت در اصناف سمنان

سمنان- ایرنا- فرماندار سمنان گفت: برچسب قیمت کالا در واحدهای صنفی و فروشگاه‌های بزرگ سمنان با جدیت مورد بررسی و راستی‌آزمایی قرار می‌گیرد.

سیدعباس دانایی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: راستی آزمایی برچسب قیمت کالا به منظور جلوگیری از گران فروشی و کم فروشی در واحدهای توزیع انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در برخی واحدهای صنفی قیمت فروش کالا با برچسب درج قیمت کالا تفاوت دارد و این اختلاف قیمت در فروش تخلف محسوب می‌شود.

فرماندار سمنان اظهار داشت: طرح نظارت بر بازار به منظور کنترل و جلوگیری از افزایش قیمت و تخلف‌های صنفی با جدیت به طور مستمر انجام می‌شود.
دانایی بیان کرد: درج نکردن قیمت، گرانفروشی و ارائه  نکردن فاکتور از مهمترین تخلف‌های واحدهای صنفی شهرستان سمنان در بازرسی های اخیر بود.

وی خاطرنشان کرد: تقویت فرهنگ و روحیه مطالبه گری در بین آحاد جامعه در زمان برخورد با واحدهای صنفی از نکات حائز اهمیتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

فرماندار سمنان گفت: شهروندان می‌توانند هرگونه تخلف صنفی را با تماس با شماره ۱۲۴ گزارش دهند تا بازرسان در کوتاه‌ترین زمان مساله را بررسی و در صورت تخلف با واحد صنفی متخلف برخورد کنند.

۳۰ هزار و ۱۹۵ واحد صنفی دارای پروانه کسب در هشت شهرستان استان سمنان فعالند.

اخبار مرتبط