رسانه‌ها رسالت سنگینی برای تبیین راه سردار سلیمانی بر دوش دارند

قزوین - ایرنا - رییس سازمان بسیج رسانه قزوین گفت: رسانه‌ها رسالت سنگینی برای معرفی و تبیین راه سردار حاج قاسم سلیمانی و هدف والایی که به خاطر آن به فیض شهادت رسید، بر دوش دارند.

محمد کشاورز روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امروز وظیفه رسانه هاست که با تبیین شرایط فعلی در خصوص اهداف مقاومت و راهی که سردار سلیمانی به خاطر به آن شهادت رسید، روشنگری کنند.

وی با بیان اینکه رسانه ها باید از پیام تسلیت مقام معظم رهبری در خصوص شهادت سردار سلیمانی به عنوان کلیدواژه استفاده کنند،اظهار داشت: رسانه ها باید ابعاد مجاهدت های شهید حاج قاسم و تاثیرگذاری آن در کمک به حفظ صلح و امنیت منطقه را بیش از پیش تبیین کنند و در این خصوص از ظرفیت فضای مجازی که از مخاطبان قابل توجهی برخوردار است، بهره بگیرند.

کشاورز همچنین گفت: دشمن باید بداند با شهادت سردار سلیمانی و فرماندهان رشید اسلام نمی تواند خللی در راه و اراده ما برای مقابله با مستکبران وارد سازد.

رییس سازمان بسیج رسانه قزوین با بیان اینکه سردار قاسمی سالها به عشق شهادت در جبهه های نبرد حق با باطل حضور پیدا می کرد، خاطرنشان کرد: اگرچه  خون شهید سردار حاج قاسم سلیمانی جبهه مقاومت علیه ظالمان و مستکبران عالم را نیرومند تر از قبل می سازد.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان جبهبه مقاومت حشد الشعبی پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. 

بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.

در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.

وزارت  امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.