ارسال ۱۰۰ قطعه عکس به مسابقه من و کتابم در آستارا

آستارا - ایرنا - رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی آستارا گفت: ۲۰ شرکت‌کننده در مسابقه عکاسی من و کتابم، ۱۰۰ قطعه عکس موبایلی را به دبیرخانه آن در این اداره ارسال کرده‌اند و برندگان، به زودی معرفی و تجلیل خواهند شد.

آرزو عباس زاده روز شنبه اظهار کرد: این مسابقه عکاسی برای نخستین بار با موضوع کتاب برگزار می شود و تعدادی از عکس های ارسالی در نمایشگاهی در کتابخانه پیامبر اعظم (ص) در معرض دید قرار خواهد گرفت.

وی افزود: فرمانداری، اداره ورزش و جوانان و سازمان مردم نهاد پویندگان آرمان شهر در این برنامه مشارکت می کنند و عکاسی از کتابخانه‌های شخصی، تجربیات خوانش گروهی کتاب، خانواده کتابخوان، ایستگاه مطالعه، کتابخانه مدارس و کتابخانه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از محورهای آن است.

وی ادامه داد: کتابخانه عمومی تفکر شهریار در اغتشاشات آبان ماه سوخته بود و نهاد کتابخانه های عمومی کشور طی بیانیه ای از مردم و اهالی کتاب برای بازسازی آن دعوت کرد و شهروندان می توانند با اهدای کتاب ،میز و صندلی مشارکت کنند و کتابخانه های آستارا آماده دریافت کمک ها هستند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی آستارا گفت: نخستین کتابخانه گیلان در سال ۱۳۰۲ در آستارا تاسیس شده است و برای تقویت منابع و تجهیزات کتابخانه های این شهرستان تلاش می کنیم.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع شده و چهار کتابخانه آن، از ۶۰ هزار نسخه کتاب و بیش از ۲ هزار عضو برخوردار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =