سپاه به محض دریافت دستور، وعده رهبر انقلاب را محقق می‌کند

تهران- ایرنا- جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: به محض اینکه دستور برسد و زمانی که خداوند مقرر کرده باشد، سپاه با قدرت تمام می‌تواند وعده رهبر معظم انقلاب را محقق کند.

سردار علی فدوی امروز - شنبه-  با حضور در تجمع دانشجویان دانشگاه تهران به مناسبت گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: انتقام از آمریکا تنها مختص به ایران نیست و موکول به کل جغرافیای جبهه مقاومت است.

وی افزود: اینکه کشوری به گفته خود افتخار قدرت برتر دنیا را داشته باشد و بعد در شب تاریک خوردوی سرداران ایران و عراق را مورد اصابت پهباد قرار دهد با گفته هایش متناقض است.

وی خاطرنشان کرد: مبارزه با جنایتکاران، شیطان بزرگ و هم پیمان‌های آنها با ایران تلخ کامی به دنبال دارد، به فرموده رهبر معظم انقلاب، انتقام سختی توسط ایران و جبهه مقاوت اسلامی از آمریکا گرفته خواهد شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: مبارزه جنایتکاران، شیطان بزرگ و هم پیمان های آنها با ایران تلخ کامی به دنبال خواهد داشت.

سردار فدوی گفت: پیشرفت و توسعه ایران اسلامی از ابتدای انقلاب تا کنون قابل مقایسه نیست و نمی توان همه توانایی ایران را بازگو کرد.

وی با بیان اینکه روزی این توانایی را همه جهانیان در دفاعی بزرگ خواهند دید، اظهار داشت: مراسم تشییع سردار سلیمانی به قدری با شکوه در عراق در حال انجام است که خودروی حامل پیکر این قهرمان به کندی حرکت می کند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: به زودی در تهران شاهد استقبال بی نظیر از این سردار بزرگ اسلام خواهیم بود.

فدوی تصریح کرد: به محض اینکه دستور برسد و زمانی که خداوند مقرر کرده باشد، سپاه با قدرت تمام می‌تواند وعده رهبر معظم انقلاب را محقق کند.
وی با بیان اینکه اقدام اخیر آمریکا از لحاظ تاکتیکی بسیار ضعیف بود، خاطرنشان کرد: دانشجویان می‌توانند پهپادهایی بسازند که در آنها این توانمندی وجود دارد.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران ادامه داد:‌ سپاه بارها ضرباتی به آمریکا زده است، مانند دستگیری تفنگداران آمریکایی که مقابل نیروهای ایرانی زانو زدند و تمام تلویزیون های دنیا اقتدار ایران را نشان دادند.
به گزارش ایرنا، جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران امروز با تجمع مقابل مسجد این دانشگاه آمادگی خود را برای اجرای فرمان حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا برای انتقام از آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد حاج قاسم سلیمانی اعلام کردند.

سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران بامداد جمعه ۱۳ دی ماه به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.
بر اساس اعلام وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون)، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور صادر کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش