سلطانی‌فر: امنیت ایران و منطقه حاصل رشادت سردار سلیمانی است

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان امنیت امروز ایران اسلامی و منطقه را حاصل رشادت های سپهبد شهید قاسم سلیمانی دانست و گفت: شجاعت این سردار ایرانی باعث شده که امروز ایادی استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل در یک شرایط بسیار متزلزلی در منطقه قرار بگیرد.

«مسعود سلطانی‌فر» ضمن عرض تبریک و تسلیت به‌دلیل شهادت جانگداز  سردار رشید اسلام و ایران، سپهبد «قاسم سلیمانی» که در یک عملیات تروریستی ناجوانمردانه به همراه جمعی از هم رزمانش به شهادت رسید، اظهار داشت: جهت گرامیداشت یاد و خاطر و جان فشانی‌های، این سرباز اسلام به اطلاع مردم شریف ایران و جامعه ورزش و جوان کشور می‌رسانم که فردا (یکشنبه) از ساعت ۱۰:۳۰ مراسم بزرگداشتی در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار می‌شود.

وزیر ورزش و جوانان دلیل برگزاری این مراسم را  درخواست قهرمانان، پیشکسوتان، روسای فدراسیون های ورزشی و تصمیم شورای معاونین وزارتخانه جهت تجلیل از ده‌ها سال ایثار، جان فشانی‌ها  و دلاورمردی‌های سردار رشید اسلام اعلام کرد.

سلطانی‌فر در بخش دیگری از سخنانش از سردار سلیمانی به‌عنوان اسوه و الگوی مبارزه با تفکر خشونت‌گرایی، افراطی‌گری و مبارزه با گروه‌های تکفیری و داعش یاد کرد و گفت: اگر این جان فشانی‌ها و ایثارگری‌ها نبود، امروز بخش قابل توجهی از خاورمیانه در تصرف داعش و تفکر تکفیری‌ها بود.

وی با تاکید بر این موضوع که منازعات و کشمکش‌هایی که هم اکنون در منطقه وجود دارد به نفع جلوه مقاومت و به ضرر استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل رقم خواهد خورد، بیان کرد: خیلی دور نیست که استکبار جهانی و آمریکای جنایت کار مجبور شود که همه نیروهای خود را ذلت بار از این منطقه خارج کند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به بستن میثاق جامعه ورزش کشور به همراه  ۲ هزار و ۶۰۰  عضو سازمان های مردم نهاد با آرمان‌ها و منویات مقام معظم رهبری، اظهار داشت: جامعه ورزش و جوان متعهد می‌شود تا رهروان خوبی برای شهدای انقلاب اسلامی و مجریانی قابل اعتماد برای اجرای سیاست‌های عمومی نظام در مبارزه با استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل در میادین ورزشی باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =