شهادت سردار سلیمانی در آغاز سال نو میلادی شوک بزرگی بود

اراک - ایرنا - رییس شورای خلیفه‌گری ارامنه استان مرکزی گفت: شهادت سردار سلیمانی در دومین روز از سال جدید میلادی یک شوک بزرگ برای جهان بود و جامعه ارامنه استان نیز داغدار از دست دادن این شخصیت بزرگ است.

«رازمیک هاکوپیانس» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی دلاور ماندگار جهان است و جامعه ارامنه استان در غم شهادت این بزرگ مرد، داغدار  است.

وی بیان کرد: جامعه ارامنه خود را شریک غم مردم ایران می‌داند و جنایت بی‌شرمانه آمریکا را در به شهادت رساندن سردار سلیمانی محکوم می‌کند.

رییس شورای خلیفه‌گری ارامنه استان مرکزی ادامه داد: سردار سلیمانی یکی از سربازان واقعی جمهوری اسلامی ایران بود که خدمات زیادی را به مستضعفان دنیا ارایه کرد.

هاکوپیانس اظهار داشت: ماهیت آمریکا سال‌ها است که برای دنیا شناخته شده است و این اقدام خبیث و ناجوانمردانه از سوی این دشمن بزرگ چندان دور از انتظار نبود.

وی گفت: از قبل مقرر شده بود که مراسم سال جدید میلادی در ۱۶ دی‌ماه جاری در کلیسای مسروپ اراک برگزار شود اما ممکن است به دلیل شهادت سردار سلیمانی این آیین به تعویق افتد که در این راستا منتظر ابلاغ شورای خلیفه‌گری تهران هستیم.

حدود ۷۰ شهروند از جامعه ارامنه کشور در استان مرکزی سکونت دارند که بیشتر آنها در شهر اراک ساکن هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =