اتحاد جبهه مقاومت با شهادت سردار سلیمانی بیشتر خواهد شد

بروجرد - ایرنا - فرمانده گروه ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: اتحاد جبهه مقاومت اسلامی با شهادت سردار سلیمانی بیشتر می شود و به زودی شاهد نابودی آمریکا و اسرائیل در منطقه خواهیم بود.

سرهنگ حجت اله صالح نژاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران دشمنان که منافع آنان در منطقه خاورمیانه به خطر افتاده بود با توطئه ها و ترفندهای مختلف سعی داشتند نفوذ ایران اسلامی را در خاورمیانه کم کنند.

وی اظهار داشت: ملت ایران با پیروی از ولایت فقیه و لبیک به ندای امام خمینی (ره) در دوران دفاع مقدس با نثار خون هزاران شهید دشمن را شکست دادند و اجازه ندادند ذره ای از این آب و خاک به دست دشمن بیافتد.

فرمانده گروه ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه با اشاره به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: سردار سلیمانی با تشکیل جبهه مقاومت اسلامی در منطقه داعش را که آمریکا و اسرائیل آن را ایجاد کرده بودند نابود کرد و اجازه نداد تا مردم بی گناه عراق و سوریه به دست گروهک های تروریستی و تکفیری قتل عام شوند.

سرهنگ صالح نژاد افزود: دشمنان ایران اسلامی و شیعیان جهان با ترور حاج قاسم سلیمانی قصد داشتند تا جبهه مقاومت اسلامی را تضعیف کنند زیرا از حضور حاج قاسم سلیمانی در منطقه هراسان بودند.

وی با اشاره به ولایت مداری سردار شهید سلیمانی و ایمان قلبی واعتقاد راسخ او به خداوند متعال بیان کرد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بدون هیچ ترس و واهمه ای وارد جنگ با تروریست های داعشی شد و با هماهنگ کردن جبهه مقاومت و فرماندهی آنان توانست داعش را نابود کند.

وی اظهار داشت: آمریکا و اسرائیل کینه ای بزرگ از سردار شهید سلیمانی در دل داشتند زیرا نقشه های آنان را در منطقه خاورمیانه برهم زد.

وی با اشاره به اینکه سردار شهید سلیمانی در هر جبهه ای که وارد می شد پیروزی را به دنبال داشت ادامه داد: در دوران هشت سال جنگ تحمیلی سردار سلیمانی بارها به شهادت نزدیک می شد اماخدا این نعمت عظیم را برای ما نگه داشت تا به وسیله سردار دلها جبهه مقاومت را شکل بدهیم.

سرهنگ صالح نژاد افزود: یکی از راهبردهای مهم رژیم صهیونیستی عدم تشکیل هلال شیعی در منطقه بود، اما سردار شهید سلیمانی با مقاومت جانانه و به رهبری امام خامنه ای و یاری رزمندگان جبهه مقاومت در عراق، سوریه، لبنان، فلسطین هلال شیعی شکل گرفت.

فرمانده گروه ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه گفت: دشمنان به خیال خام خود با شهادت سردار سلیمانی به ملت ایران و جبهه مقاومت اسلامی ضربه وارد کرده اند ولی بدانند که الگوی ملت ایران و نیروهای مسلح سردار سلیمانی  است و اجازه نخواهیم داد به زورگویی های خود در منطقه ادامه داده و به زودی شاهد نابودی آمریکا و اسرائیل در منطقه خواهیم بود.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. 
بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.

در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.

وزارت  امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =