آمریکا بزرگترین شخصیت ضدتروریستی جهان را به شهادت رساند

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: آمریکا و ایادی مزدورش بزرگترین شخصیت بین‌المللی ضد تروریست جهان را به شکل ناجوانمردانه‌ای به شهادت رساندند.

آیت‌الله «قربانعلی دری نجف‌آبادی» شامگاه شنبه در آیین بزرگداشت شهادت سردار سلیمانی در مصلی اراک افزود: این اقدام ناجوانمردانه همزمان با کریسمس و روز میلاد پیامبر محبت اتفاق افتاد.

وی اظهار داشت: ملت‌های آزاده جهان با شنیدن این خبر مسیر خود را برای وحدت و انسجام و مقابله با استکبار آماده می‌کنند.

امام جمعه اراک گفت: آمریکا در محاسبات خود اشتباه کرد و ما از این اشتباه به عنوان فرصت استفاده خواهیم کرد.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی افزود: دشمنان با حماقت خود یکی از مردان پاک و مومن خدا را به شهادت رساندند ولی راه شهیدان ادامه دارد.

وی اظهار داشت: خون شهدای عراقی و ایرانی در این حرکت تروریستی با هم عجین شد و موجب وحدت بیشتر خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: این اقدام در حالی در عراق به وقوع پیوست که آمریکا مدعی برقراری امنیت بود و این حرکت، دشمنی آمریکا با مردم عراق و ایران را ثابت کرد.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی افزود: تجاوز به کشورهای اسلامی توسط مجامع بین المللی قابل پیگیری است البته اگر اراده‌ای برای این مهم وجود داشته باشد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی نیز گفت: حاج قاسم سلیمانی به معنای واقعی شهید بود و بعد از ۴۱ سال مجاهدت به آرزوی دیرینه خود دست یافت.

سردار«محسن کریمی» افزود: شهادت امثالی چون سردار سلیمانی خللی در اراده و عزم جبهه حق ایجاد نمی‌کند بلکه موجب می‌شود رزمندگان مصمم تر در صحنه حاضر باشند.

وی اظهار داشت: همواره جبهه حق در برابر جبهه باطل سربازان زیادی را به خود دیده که با خون پاک خود نورانیت مسیر شهادت را دوچندان کرده‌اند.

سردار کریمی تصریح کرد: شهید سلیمانی رسالت و ولی زمان خود را به خوبی شناخت و همیشه سفارش می کرد تابع رهبر باشیم و از ایشان حمایت کنیم.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: شهدا از همگان سبقت گرفتند و در این مسیر الهی به خود تردید راه ندادند و با قبول آن به وصال ازلی دست یافتند.

سردار کریمی افزود: شهید سلیمانی فرمانده بزرگی بود که بر قلب ها حاکمیت می‌کرد و همگان باید از او الگو بگیرند.

وی اظهار داشت: این سردار شهید بزرگوار تهدیدها را از آب و خاک میهن اسلامی هزاران کیلومتر دور کرد.

به گفته سردار کریمی، آمریکا با به شهادت رساندن این سردار کینه خود را اینگونه نشان داد اما آمریکا بداند ۱۰۰ ها سلیمانی دیگر جایگزین سردار سلیمانی خواهند شد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش بینی کردند نابودی اسراییل و خردشدن استخوان های آمریکا را می‌شنویم.

سردار کریمی افزود: اکنون ما دراوج اقتدار هستیم و داشتن رهبر دینی و ملت بزرگوار از نشانه‌های اقتدار این مرز و بوم است.

به گزارش ایرنا، بامداد امروز جمعه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.  
بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.
در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها