مردم کهگیلویه و بویراحمد با نماینده جدید ولی فقیه در استان همراهی کنند

یاسوج- ایرنا- نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری گفت: قشرهای مختلف مردم این استان با حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی نماینده جدید ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یاسوج همراهی لازم را داشته باشند.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی بین ۲ نماز آیین سیاسی، عبادی نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: پس از وفات پدرم آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی مسؤولیت نمایندگی ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد بنا به درخواست و پیشنهاد مردم استان به من واگذار شد.

وی افزود: بارها پیشنهاد امامت جمعه شهر یاسوج از سوی مسؤولان کشوری به من اعلام شد اما به دلیل مشغله کاری، تعدد مسافرت به شیراز، قم و تهران و احترام به عالم وارسته حجت الاسلام و المسلمین سید علی اصغر حسینی چنین مسؤولیتی را نپذیرفتم.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: همواره کنار نماینده جدید ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یاسوج خواهم بود و حمایت های لازم را از او می کنم.

آیت الله ملک حسینی عنوان کرد: انتظار می رود که مردم کهگیلویه و بویراحمد استقبال گسترده ای از افراد اعزامی از تهران برای شرکت در آیین معارفه نماینده جدید ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یاسوج داشته باشند تا یکبار دیگر بلوغ دینی، فرهنگی و اجتماعی خود را نشان دهند.   

وی خواستار حضور پرشور قشرهای مختلف مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد در آیین معارفه نماینده جدید ولی فقیه در این استان و امام جمعه شهر یاسوج شد.

آیت الله ملک حسینی با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز جمعه دوم اسفندماه امسال، ابراز داشت: مردم کهگیلویه و بویراحمد در این انتخابات مهم با پرهیز از مسائل قومی، قبیله ای، حزبی، باندی، جناحی و گروهی به افراد اصلح رأی دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =