ترور سردار سلیمانی پرده از چهره واقعی آمریکا برداشت

تهران-ایرنا- مدیرعامل ایرنا گفت: ترور سردار سلیمانی، پرده از چهره واقعی زمامداران تروریست‌پرور آمریکا برداشت و یک بار دیگر حقانیت و منطق مبارزه با استکبار آمریکا و مناسبات ظالمانه حاکم در دنیای معاصر را به اثبات رساند.

سید ضیاء هاشمی، جمعه عصر در پیامی، شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس را تسلیت گفت.متن پیام مدیر عامل ایرنا به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدواالله علیه...
شهادت سردار سرافراز اسلام و ایران، حاج قاسم سلیمانی را تسلیت می‌گویم. شهادت این سردار بزرگ داغی سوزان بر دل مجاهدان حق طلبی نهاد که رفع ظلم و برقراری عدالت در جهان امروز را آرزو می‌کنند، جهانی سرشار از نابرابری و ستمگری قدرتمندانی که برای تحقق منافع نامشروع خود، دست به هر جنایتی می‌زنند و با سیاست‌های امپریالیستی ناامنی و خشونت را برای مردم مظلوم کشورهای مسلمان به ارمغان آورده‌اند.
 اقدام غیرانسانی دولت آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی و دیگر فرماندهان مقاومت که علمداران واقعی مبارزه با داعش و تروریسم جدید در عراق و سوریه بوده‌اند، پرده از چهره واقعی زمامداران تروریست پرور آمریکا برداشت و یک بار دیگر حقانیت و منطق مبارزه با استکبار آمریکا و مناسبات ظالمانه حاکم در دنیای معاصر را به اثبات رساند.
این فاجعه غم‌بار اگرچه غصه ای پرسوز برای دوستان و علاقمندان این شهدای عزیز و دلدادگان راه جهاد و شهادت و نیز خسارتی جبران ناپذیر برای جامعه اسلامی است، اما بی‌گمان خون این شهیدان سرافراز تداوم راهشان در دفاع از امنیت و انسانیت و جهاد با دشمنان راه خدا را تضمین خواهد کرد.
از خدای بزرگ می‌خواهم روح بزرگ سردار سلیمانی و همرزمان شهیدش را با اولیای الهی محشور، و شهادت مظلومانه اش را به نقطه عطفی در ولادت نسل جدیدی از مجاهدان فداکار و حق طلب مبدل گرداند.» 
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =