سردار یکتا: خون شهید سلیمانی زمینه ساز ظهور حضرت بقیه الله (عج) است

تهران- ایرنا- خون شهید سلیمانی در گام دوم انقلاب زمینه ساز ظهور حضرت بقیه الله(عج) است و پرچم قاسم سلیمانی همانند پرچم تهرانی مقدم بر روی زمین نمی‌ماند.

به گزارش روابط عمومی  و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس؛ این مطلب را عضو هیات موسس شبکه ملی وارثون روز جمعه در مراسم اختتامیه پنجمین اجلاس سراسری فعالان مردمی جهاد و شهادت بیان کرد و ضمن عرض تبریک و و تسلیت شهادت سرباز ولایت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی افزود: مدت ها بود که سردار سلیمانی در کنار همه مردم ایران و مردم مظلوم سوریه و عراق و لبنان مجاهدت می کرد و امروز این سرباز مخلص ولایت به آرزوی دیرینه خود رسید و قربانی ظهور حضرت مهدی (عج) از مکه شد.
حسین یکتا با بیان اینکه پرچم قاسم سلیمانی همانند پرچم تهرانی مقدم بر روی زمین نمی‌ماند، اظهار کرد: اینکه این جمع و مراسم با شهادت سردار قاسم سلیمانی متقارن شده است بی‌حکمت نیست و امروز می‌خواهند از ما تعهد بگیرند که متفاوت‌تر از گذشته پای کار انقلاب و دین خدا و شهدا بیاستیم؛ امیدواریم روزی فرا برسد که برگه شهادت ما نیز امضا شود.
همرزم شهید سردار قاسم سلیمانی یادآور شد: حاج قاسم سلیمانی به ولایت پناه برد و امروز پرچم این فرمانده بالاست چراکه او پرچم ولایت را بالا نگه‌داشت.
وی با اشاره به اینکه امروز ایران برای شهادت سلیمانی گریه می‌کند، تصریح کرد: بعد از روز رحلت امام بیشترین تأثر و اندوه بزرگ برای ملت ایران در امروز رقم زده شده و بعد از خبر فوت امام خبر شهادت شهید سلیمانی خبری تکراری نشدنی بوده است.
یکتا خاطرنشان کرد: سال گذشته همین موقع بود نزدیک ولادت حضرت زینب(س) که بنده از سوریه آمدم در فرودگاه مهرآباد با سردار سلیمانی روبرو شدم که درحال رفتن به زیارت حرم حضرت زینب(س) بود اما قبل از حرکت به سمت سوریه به همراه بنده برای زنده‌نگه داشتن یاد و خاطره شهید زنگی‌آبادی به کرمان آمد و قبل از حضور در مراسم یادواره به همه گفت که به هیچ عنوان اعلام نکنند که سلیمانی آنجا حضور دارد و از او برای سخنرانی دعوت نکنند.
وی با بیان اینکه سردار سلیمانی سحر صبح جمعه به همراه رفقای حشدالشعبی و دیگر رزمندگان با بدن پاره پاره خدمت امام حسین(ع) می‌رسد، خاطرنشان کرد: امروز عالم برای حاج قاسم سلیمانی همانند ملک سلیمان شده است و دشمن اشتباه بزرگی کرده و متوجه این اشتباه خود نیست چراکه حاج قاسم از این پس به سلیمانی تبدیل شد که به هر کجایی از این دنیا می‌رود و فرزندانی را تربیت می‌کند.
این فرمانده هشت سال دفاع مقدس، گفت: امروز کشمیری‌ها، عراقی‌ها و ملت‌های مقاومت درحال گریه کردن هستند و جدای از اصل انتقام که تدبیر نظام است، خون شهید سلیمانی در مسیر گام دوم انقلاب سرعت و قدرتی متفاوت به حرکت انقلاب و جهاد و شهادت خواهد داد و آن زمانی که دشمنان محاسبه نمی‌کنند حرکتی رقم زده می‌شود که برکت خون این شهید را خواهیم دید.

سردار سلیمانی فرزند دفاع مقدس بود

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نیز در این مراسم گفت: کسانیکه با خیال خام خود فکر کردند با شهادت او کار تمام می شود، باید بدانند خون سردار سلیمانی مرز بین حق و باطل را روشن ساخت. ما سردار سلیمانی های زیادی در دوران دفاع مقدس داشته و خواهیم داشت.
سردار بهمن کارگر با تبریک و تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با اشاره به پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: راه شهدا ادامه دارد و انقلاب اسلامی از این امتحانات همیشه سربلند بیرون آمده است.
وی افزود: شهادت، هدف غایی و نهایی ما نیست، بلکه هدف نهایی پیروزی اسلام، مستضعفین و حق است. بحمدلله به واسطه انقلاب اسلامی و این شهادت ها، موفقیت های فراوانی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی نه تنها در کشور و منطقه بلکه در سراسر جهان رخ داده است. در دفاع مقدس «می توانیم» را باور کردیم. ما دفاع مقدس را در موزه نگذاشته ایم. اکنون پیروزی های کشورهای همانند یمن، سوریه، عراق، لبنان و… به برکت دفاع مقدس است.
رئیس بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس، سردار شهید قاسم سلیمانی را فرزند دفاع مقدس دانست و بیان داشت: کسانیکه با خیال خام خود فکر کردند با شهادت او کار تمام می شود، باید بدانند خون سردار سلیمانی مرز بین حق و باطل را روشن ساخت. ما سردار سلیمانی های زیادی در دوران دفاع مقدس داشته و خواهیم داشت.
وی بیان کرد: اکنون عده ای می گویند جوانان از دین و کشور زده شده اند، در حالی که گذشته بیش از ۷ میلیون نفر به راهیان نور رفتند که ۸۰ درصد آن جوانان بین ۱۵ تا ۳۰ سال بودند کسانیکه حتی جنگ را ندیده اند.

سردار کارگر با اشاره به این که باید مراقبت کنیم دفاع مقدس فراموش نشود، عنوان کرد: دومین موضوع این است که دفاع مقدس تحریف نشود. باید نسبت به تحریف دفاع مقدس دقت داشته باشیم. راویان باید کارآمدی نظام و دین را برای مردم بیان کنند. ما از برخی مسئولین انتقاد داریم ولی اصل نظام و جمهوری اسلامی موفق بوده است.
رئیس بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس یادآور شد: تا صفر مرزی برق و گاز به روستاها رفته است. این ها اتفاقات بزرگی است که در نظام جمهوری اسلامی رخ داده است.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =