۱۳ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۹
کد خبرنگار: 3043
کد خبر: 83619011
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

راه سردار سلیمانی متوقف نمی‌شود

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: با وجود افراد فراوان پرورش یافته در مکتب ایثار و شهادت، راه و روش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی متوقف نخواهد شد.

هدایت الله جمالی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به محضر امام زمان، مقام معظم رهبری و مردم ولایتمدار قزوین افزود: هر چیزی به جز شهادت در مقابل مبارز و بزرگمردی چون سردار سلیمانی حقیر بود.

وی اظهار داشت: خبر شهادت سردار سلیمانی در ایران یک خبر بسیار ناگوار بود ،سردار سلیمانی تمام عمر مردمی بود و در همه صحبت هاش یاد همرزمانش را گرامی میداشت و در آرزوی پیوستن به شهدا بود.
جمالی پور ادامه داد: ایشان همیشه دغدغه  وحدت و انسجام مردم را داشت و امروز  کل ملت ایران در غم و ماتم فقدان این فرمانده شجاع در ماتم برسر می برند. 

استاندار قزوین گفت: امیدواریم  یاران و همراهان شهید سردار قاسم سلیمانی ادامه دهند راه و روش ایشان باشند.

وی خاطرنشان کرد: انتقام سردار سلیمانی گرفته خواهد شد و اگر فکر می کنند ما دیگر  مانند سردار سلیمانی نداریم اشتباه می کنند  صدها جوان غیور و بزرگمرد در این راه داریم.

جمالی پور اضافه کرد: سردار سلیمانی افراد زیادی را تربیت کردند که بعد از شهادت او راهش را ادامه خواهند داد و دشمن باید بداند مقاومت تا پیروزی ادامه خواهد داشت.

وی افزود: سردار سلیمانی مایه افتخار کشور بود و خواهند ماند و به خود می بالیم که سرداری فداکار و شجاع را  داشتیم.

سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی شب گذشته در حمله تروریستی نظامیان آمریکا در بغداد به فیض شهادت نائل شد.

سرخط اخبار استان‌ها