مجاهدت‌های شجاعانه از سردار سلیمانی الگوی مقاوت جهانی ساخت

ساری - ایرنا - فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت : مجاهدت‌های شجاعانه از سردار سلیمانی الگوی مقاومت جهانی ساخت و امروز به همراه همه مسلمانان جهان و رهبر معظم انقلاب عزادار این سرباز مخلص امام زمان (عج) هستیم.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی در جمع راهپیمایان نمازگزار ساری در مصلای این شهر ضمن تسلیت شهادت سرداربزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی افزود: سردار سلیمانی مجاهد پرافتخار و بزرگ اسلام و قهرمان جبهه‌های مقاومت، پس از سال‌ها مجاهدت خستگی ناپذیر در راه دین و انقلاب به آرزوی خود که شهادت در راه خدا بود رسید.

وی ادامه داد : این مجاهد فی الحق در راه حیات اسلام و انقلاب، عزیزترین گوهر حیات خود را در طبق اخلاص نهاد، آسمانی شد و به شهیدان خدایی پیوست.

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران اظهار داشت : حاج قاسم سلیمانی با شهامت و شجاعت در جهاد فی سبیل الله با کفار مبارزه کرد و با نثار خون پاکش برای ریشه کن کردن تروریسم و صهیونیسم بین‌الملل، مجاهدتی عظیم آفرید و الگوی مبارزی مخلص برای تحقق وعده‌های خدای متعال شد.

وی گفت : ما اکنون مسیر طولانی را در پیش رو داریم ، سردار سلیمانی نه اولین شهید راه خدا بود و نه آخرین شهید خواهد بود  و رویش سردار سلیمانی رویش جهانی است.

سرداربابایی افزود :  امیدواریم امروز ارتش مقاومت که با خون مردم مظلوم شکل گرفت تبدیل به سپاهی عظیم شود و بنیان ظلم در جهان را از بین ببرد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران خواستار ادامه راه شهدا شد و گفت:  دنیای امروز ، دنیای مبارزه است و این مبارزه چه با نفس سرکش باشد چه با شیطان درون و چه با شیطان بزرگ باید ادامه یابد تا این پرچم  به دست امام عصر ( عج ) برسد .

سردار بابایی ضمن بیان اینکه ارتش جهانی مقاومت به سپاهی عظیم تبدبل خواهد شد، افزود: شعله مقاومت قطعا به معجزه تبدیل خواهد شد و استکبارگران را نابود خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =