۱۲ دی ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۵۰
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83618175
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگیری عامل اصلی حمله به حوزه علمیه محمدشهر کرج‌

کرج - ایرنا - عامل اصلی حمله و تخریب حوزه علمیه محمد شهر کرج با تلاش ماموران پلیس استان البرز دستگیر شد.

به گزارش روز پنجشنبه مرکز اطلاع رسانی پلیس البرز، سردار عباسعلی محمدیان گفت: در پی تغییر قیمت بنزین ، عده ای از اراذل و اوباش با سوء استفاده از این موضوع با بستن نقاب به صورت خود اقدام به حمله و آتش سوزی در حوزه علمیه محمدشهر کرج کردند که دستگیری عامل اصلی این اقدام در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان البرز قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی پیچیده موفق به شناسایی یکی از عوامل اصلی تخریب و آتش زدن حوزه علمیه محمدشهر کرج شدند.

محمدیان گفت: در ادامه تحقیقات ماموران، مشخص شد متهم ازتحت تعقیب بودن خود مطلع و از محل  زندگی اش متواری شد که با انجام اقدامات اطلاعاتی مشخص شد نامبرده به یکی از روستاهای اطراف استان زنجان گریخته و در آنجا مخفی شده است.

وی گفت: ماموران با انجام اقدامات پلیسی متهم را به سمت شهر کرج هدایت و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.

سردار محمدیان اظهار داشت: در بازجویی های صورت گرفته، متهم ابتدا منکر شرکت در اغتشاشات اخیر بود اما در در مواجهه با مستندات موجود به ناچار لب به اعتراف گشوده و به صراحت به شرکت در تخریب اماکن عمومی و حضور فعال در تخریب و آتش زدن حوزه علمیه منطقه محمدشهر کرج اقرارکرد.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان این که امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است، خاطرنشان کرد: تلاش برای شناسایی سایر افرادی که با حمله به اماکن دولتی و شخصی زندگی شهروندان را با مشکل مواجه کرده اند ادامه دارد.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha