مهمترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته ای که گذشت

مشهد- ایرنا- آغاز مسابقات گروه سه لیگ دسته یک والیبال نشسته جانبازان کشور، پیروزی تیم فوتسال فرش آرا و تیم بسکتبال آویژه صنعت مشهد در لیگ برتر و انتخاب رییس هیات تنیس خراسان رضوی از مهمترین رویدادهای ورزشی این استان در هفته‌ای بود که آخرین روزش را طی می‌کنیم.

در چهارچوب هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر فوتسال، تیم‌های فوتسال فرش آرای مشهد و ارژن شیراز روز هفتم دی در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد به دیدار هم رفتند که در پایان تیم فرش آرا با نتیجه پنج بر سه مهمان خود را شکست داد.

انتخاب رییس هیات تنیس خراسان رضوی

روز هفتم دی انتخابات رییس هیات تنیس خراسان رضوی با حضور سرپرست فدراسیون برگزار شد و محمد رضا تدین از میان چهار نامزد انتخابات ریاست هیات تنیس خراسان رضوی با کسب ۹ رای از ۱۴ رای به عنوان رییس هیات تنیس خراسان رضوی انتخاب شد.

قهرمانی مشهد در مسابقات وزنه برداری استان

رییس هیات وزنه‌برداری خراسان رضوی گفت: تیم مشهد در پایان رقابتهای وزنه‌برداری لیگ این رشته ورزشی در خراسان رضوی به مقام قهرمانی استان دست یافت.

سعید حسین‌زاده مقدم افزود: آخرین مرحله از چهار نوبت مسابقات لیگ وزنه‌برداری خراسان رضوی ششم دی در فریمان برگزار شد و تیمهای تربت‌جام  و تربت‌حیدریه به ترتیب عناوین دوم و سوم لیگ وزنه‌برداری خراسان رضوی را کسب کردند.

او ادامه داد: مسابقات لیگ وزنه‌برداری خراسان رضوی، خرداد ماه گذشته با برگزاری نخستین مرحله آن در قوچان آغاز شده بود و دومین دور این رقابتهای استانی نیز شهریور ماه در تربت‌جام و سومین مرحله آن آبان ماه در چناران برگزار شد.

برگزاری مسابقات لیگ کشتی نوجوانان بسیج

رییس هیات کشتی تایباد اظهار داشت: دومین هفته مسابقات لیگ کشتی نوجوانان بسیج با حضور ۱۰ تیم روز ۶ دی به میزبانی شهرستان تایباد برگزار شد.

بابک ترابی افزود: در این مسابقات حدود ۱۰۰ کشتی گیر نوجوان در قالب ۱۰ تیم و در دو گروه به رقابت پرداختند.

مسابقات والیبال نشسته جانبازان و معلولان

رییس اداره ورزش و جوانان تربت‌حیدریه گفت: مرحله نخست مسابقات گروه سوم لیگ دسته‌ یک والیبال نشسته جانبازان و معلولان کشور روز ۱۱ دی به میزبانی تربت‌حیدریه در این شهر آغاز شد.

مجید رضایی افزود: در این رقابت‌ها پنج تیم به رقابت می‌پردازند که از استان‌های خراسان شمالی، مازندران و گلستان هر کدام یک تیم و دو تیم هم از استان خراسان رضوی در این رقابتها حضور دارند.

وی ادامه داد: رقابت‌های لیگ دسته‌ یک والیبال نشسته جانبازان و معلولان کشور امسال با حضور ۲۷ تیم در قالب چهار گروه و در سه مرحله برگزار می‌شود.

او اضافه کرد: از هر گروه سه تیم به مرحله بعد صعود خواهند کرد و در نهایت تیم‌های اول و دوم جواز ورود به لیگ برتر کشور را دریافت می‌کنند.

پیروزی تیم بسکتبال آویژه صنعت

تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسا روز دوازدهم دی و در چهارچوب هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر تیم قدرتمند پتروشیمی بندر امام را با نتیجه ۷۹ بر ۷۱ در مشهد شکست داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =