بسکتبال دختران گرگان مهمان تهرانی خود را شکست داد

گرگان - ایرنا - تیم بسکتبال دختران گرگان در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر بانوان باشگاه‌های ایران مهمان تهرانی خود تیم پاز را با شکست ۸۱ بر ۵۰ بدرقه و راهی پایتخت کرد.

در این دیدار که ظهر امروز پنجشنبه در سالن خانه بسکتبال گرگان به قضاوت مریم دهستانی به عنوان سرداور همراه با بنفشه بجنوردی و کیانا دادرس داور اول و دوم با نظارت سارا محبی در حضور بیش از ۷۰۰ تماشاگر برگزار شد، میزبان در کوارترهای اول تا چهارم به ترتیب با نتایج ۲۰ - ۱۲، ۲۴ - ۱۳، ۱۹ - ۱۰ و ۱۸ - ۱۵ از حریف جلو افتاد.

شاگردان نیکا بیک‌لیک‌لی سرمربی تیم دختران شهر گرگان با ترکیب اولیه شادی عبدالوند، شیدا شجاعی، یاسمن محمدی، نیلوفر مفیدی و تینا عیسائیان وارد زمین شدند.

همچنین سیده‌ مهسا حسینی سرمربی تیم پاز قائدعلم، میرزایی، علی‌رضایی، غرویان و تقی‌زاده را به عنوان آغازگر رقابت راهی میدان کرد.

در این مسابقه تینا عیسائیان از گروه دختران شهر گرگان با کسب ۲۳ امتیاز، ۱۵ ریباند، ۶ پاس منجر به گل، ۴ توپ‌ربایی و تاثیرگذاری ۲۶ بهترین بازیکن میدان شناخته شد و شیدا شجاعی دیگر بازیکن این تیم با ۱۱ امتیاز، ۱۳ ریباند و اثرگذاری ۲۰ دیگر بازیکن موثر و امتیازآور تیم گرگان و زمین لقب گرفت.

همچنین عامریان و قائدعلم به ترتیب با ۲۱ امتیاز و اثرگذاری ۹ امتیازآورترین و موثرترین بازیکنان تیم پاز تهران بودند.

عیسائیان و شجاعی به ترتیب با کسب ۲۳ و ۱۱ امتیاز و ۱۵ و ۱۳ ریباند به عنوان بازیکنان "دبل دبل" هفته شناخته شدند.

تیم بسکتبال دختران شهر گرگان در پایان هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور در گروه الف با کسب ۷ برد و یک باخت و مجموع ۱۵ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی گروه قرار دارد و در هفته نهم این رقابت‌ها ۱۹ دی ماه جاری در گرگان میزبان تیم ستاد شرکت ملی گاز تهران خواهد بود.

تیم پاز تهران هم با هشت بازی ۳ برد و ۵ باخت و مجموع ۱۱ امتیاز در رده چهارم این گروه قرار گرفت و ۱۹ دی میزبان آسمان سترگ سپهرداد دیگر تیم تهرانی خواهد بود.

پیش از این نیز؛ دیدار رفت تیم‌های بسکتبال دختران شهر گرگان و پاز تهران با نتیجه ۷۹ بر ۶۵ به سود گرگان رقم خورده بود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha