۱۱ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۲
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83617147
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

روند تکمیل طرح‌های عمرانی حوزه ورزش همدان زیر ذره‌بین

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: روند تکمیل طرح‌های عمرانی حوزه ورزش شهرستان‎ها را به صورت مستمر نظارت می‌کنیم.

محسن جهانشیر روز چهارشنبه در بازدید از طرح های عمرانی ورزش شهرستان های شمالی استان همدان اظهار داشت: به صورت هفتگی از طرح های عمرانی شهرستان ها بازدید داریم و تلاش ما روان سازی در تکمیل طرح ها است.

وی اضافه کرد: هر چند با کمبود اعتبارهای مالی مواجه هستیم اما هدف ما تکمیل طرح ها با همان میزان اعتبار موجود است.

جهانشیر بیان کرد: ۶۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته برای تکمیل طرح های عمرانی و جاری ورزش همدان است که امیدواریم هرچه سریعتر روند احداث آنها به اتمام برسد.

وی با اشاره به وضعیت پیشرفت فیزیکی چند طرح مهم ورزشی همدان گفت: سالن زورخانه همدان، استخر مریانج، سالن بانوان و هفت زمین چمن مصنوعی با پیشرفت بسیار خوبی در حال تکمیل است که تا پایان امسال قابل بهره برداری خواهند بود.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان افزود: با سفر به شهرستان ها و در جریان قرار گرفتن مشکلات در ساخت و تکمیل طرح ها، به خوبی بر وضعیت آنها تسلط داریم و هدف ما تکمیل طرح ها در بازه زمانی تعیین شده است.

وی گفت: تکمیل و تجهیز اماکن و زیرساخت‌های ورزشی اولویت نخست دستگاه ورزش استان همدان است.

جهانشیر اظهار داشت: هم اینک ۳۱۲ فضای ورزشی زیر پوشش اداره کل ورزش و جوانان همدان فعال است و با تکمیل طرح های نیمه تمام می توانیم سرانه فضای ورزشی به نسبت جمعیت استان را به حد مطلوبی بهبود بخشیم.

هم اکنون استان همدان دارای ۳۰۰ مجموعه ورزشی روباز و سرپوشیده است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha