میناوند: مربی نباید در مسائل مدیریتی دخالت کند

تهران- ایرنا- پیشکسوت فوتبال گفت: در پرسپولیس و استقلال مدیریت باید کار خود را انجام دهد و سرمربی نباید در این مسائل دخالت کند.

«مهرداد میناوند» در حاشیه تمرین تیم امید ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به عنوان یک فوتبالیست که سابقه حضور در مسابقات مقدماتی المپیک را در کارنامه دارم، وظیفه‌ام بود تا در آخرین تمرین تیم امید حاضر شوم و با با بازیکنان دیدار کنم.

وی افزود: خاطرات تلخی از حضور در مسابقات امید دارم. با جرات می‌توانم بگویم زمانی بهترین تیم امید ایران را را در اختیار داشتیم. در آن تیم بازیکنانی همچون کریم باقری، نیما نکسیا، حمید مطهری، مهدی مهدوی کیا حضور داشتند اما با بدشانسی حذف شدیم.

میناوند خاطرنشان کرد: کار سختی برای رفتن به المپیک پیش رو داریم اما امیدوارم این اتفاق خوشایند رخ دهد و تیم امید ایران راهی بزرگ‌ترین و معتبرترین تورنمنت ورزشی جهان شود.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال تصریح کرد: اگر تیم امید به المپیک نرسید نباید این اتفاق را به قرمز و آبی ربط دهیم و بگوییم اگر شخص دیگری هدایت تیم را برعهده داشت، صعود می‌کردیم.

وی تاکید کرد: کالدرون و افشین پیروانی با یکدیگر درگیری نداشتند، شاید اختلافی باشد اما مساله خاصی نیست و با مدیریت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حل می‌شود.

میناوند در پایان گفت: در پرسپولیس و استقلال مدیریت باید کار خود را انجام دهد و سرمربی نباید دخالت کند؛ آندره‌آ استراماچونی در استقلال گفت فتحی نباشد و این اتفاقات به وجود آمد و حاشیه‌های جدیدی برای این تیم رقم خورد. امیدوارم برای استقلال درس عبرت باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =