ملی پوش ناشنوای قزوینی در بازی‌های آسیایی حضور می‌یابد

قزوین – ایرنا -  ملی پوش ناشنوای قزوینی که هم اکنون به دلیل آسیب دیدگی تحت عمل جراحی قرار گرفته است بعد از طی دوره بیماری در بازی‌های آسیایی حضور خواهد یافت.

رییس هیات ورزش‌های ناشنوایان و کم شنوایان استان قزوین روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: مظاهر شیرزاد قهرمان ارزنده فوتبال و فوتسال ناشنوایان جهان و آسیا در اردوی تیم ملی از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شده بود که هم اینک تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

وی اضافه کرد:مسئولان هیات به همراه افسانه حسن نایبی معاون ورزش و جوانان استان از این قهرمان ملی عیادت کرده و در جریان آخرین وضعیت درمانی وی قرار گرفتند.

رحمانی گفت:شیرزاد حدود ۱۷ مدال طلا و نقره جهانی و المپیک فوتبال و فوتسال را در کارنامه دارد و هم اینک کاپیتان تیم ملی فوتسال ناشنوایان است.

وی اضافه کرد: ربات صلیبی این قهرمان ملی از دوجا پاره شده بود که هم اینک تحت عمل جراحی قرار گرفته است و باید ۲ ماه استراحت مطلق داشته باشد.

رحمانی افزود:این ورزشکار بعد از طی دوره درمان هم در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۰ به میزبانی اردن و هم مسابقات جهانی در ترکیه حضور خواهد یافت.

این مسوول ورزشی با اشاره به دیگر ورزشکاران ناشنوای قزوین که در بازی‌های آسیایی اردن حضور خواهند یافت، اضافه کرد: محمد سلیمانی در رشته فوتبال، فاطمه شیشه‌گر و مسلم شیرزاد در دوومیدانی و سید امیر حسینی در فوتبال در بازی‌های آسیایی به میدان خواهند رفت.

وی اضافه کرد:همچنین در مسابقات جهانی به میزبانی ترکیه که خردادماه سال آینده برگزار می‌شود ۲ ورزشکار از استان به نام‌های علیرضا کاظمی، علیرضا غیاثوند و رضا لایق از قزوین به عنوان سرمربی تیم ملی ناشنوایان حضور خواهند یافت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =