فرماندهی نسل جوان ارتقاء بخشیدن دانش شیوه‌های جدید مدیریتی است

تهران-ایرنا- فرمانده کل ارتش در جمع فرماندهان مرکز آموزش سربازی شهید سید قنبر ترابی ۰۷ کازرون گفت: مدیریت و فرماندهی برای نسل جوان امروز بسیار متفاوت است و شما باید با مطالعه، دانش خود را نسبت به شیوه‌های جدید مدیریتی ارتقاء بخشید و با تفکرات جوانان بیشتر آشنا شوید.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه بازدید از یگان‌های ارتش مستقر در استان فارس از مرکز آموزش سربازی شهید سید قنبر ترابی ۰۷ کازرون بازدید کرد.

وی ضمن بازدید از روند آموزش سربازان و فعالیت‌های فرهنگی این مرکز، گفت: مدیریت و فرماندهی برای نسل جوان امروز بسیار متفاوت است و شما باید با مطالعه، دانش خود را نسبت به شیوه‌های جدید مدیریتی ارتقاء بخشید و با تفکرات جوانان بیشتر آشنا شوید.

فرمانده کل ارتش افزود: مراکز آموزش سربازی در ارتش از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند و به واسطه حضور فرهنگ‌ها و سلیقه‌های مختلف در بین سربازان، فرماندهی و مدیریت باید هنرمندانه انجام شود ارتقاء دانش برای فرماندهان بسیار مهم است.

وی ادامه داد: ادب نظامی یک ارزش است و یکی از شاخصه‌های مهم نظامی‌گری ادب نظامی است. شما باید قاطعیت، صلابت و اقتدارتان را با مهربانی همراه کنید و سعی کنید با عمل و رفتارتان بیشترین تاثیر را در بین جوانان بگذارید.

امیر سرلشکر موسوی با اشاره به اینکه رضایت خداوند باید سرلوحه کارها قرار گیرد، گفت: تلاش، مدیریت خوب، به کار گیری نیروهای خلاق و انقلابی و اعتماد به وعده‌های خداوند باعث موفقیت شما در کارها می‌شود.

فرمانده کل ارتش، توانایی های موجود در ارتش را بسیار بالا ارزیابی کرد و گفت: ۴۰ سال است که دشمن با تحریم‌های مختلف از جمله تحریم‌های نظامی و دفاعی سعی در شکست ایران دارد، اما امروز می‌بینیم که ما با اقتدار در دریا با ۲ قدرت دیگر شرق، رزمایش برگزار می‌کنیم که این اقتدار را بحمدالله در دیگر حوزه‌های زمینی، هوایی و پدافند نیز داریم.

وی گفت: تمام تلاش ما برای زدودن کهنگی از پادگان‌ها و سایر امکان است که تاکنون اقدامات مهمی انجام داده‌ایم، اما ان‌شاء‌الله با توکل به توان کارکنان خدوم و اعتماد به وعده‌های خداوند این مهم را همچنان پیش خواهیم برد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =