تور گردشگری ایتالیا در سیستان و بلوچستان

زاهدان- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: اعضای تور گردشگری ۱۷ نفره ایتالیایی که از ۲ روز پیش وارد استان شده هم اینک در حال بازدید از مناطق دیدنی، بکر و ناشناخته سیستان و بلوچستان هستند.

علیرضا جلالزایی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این گردشگران که ۲ روز در زاهدان اقامت داشتند از جاذبه‌های دیدنی این شهر بازدید و سپس به سمت چابهار حرکت کرده و از جاذبه‌های شهرهای مختلف سیستان و بلوچستان دیدن کردند.

وی گفت: اعضای این تور با هدف توسعه گردشگری و شناخت سیستان و بلوچستان به این استان سفر کردند و از طریق این افراد تور دیگری در اسفندماه از ایتالیا وارد این استان می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان افزود: این گردشگران معتقدند سیستان و بلوچستان ظرفیت‌های بکر زیادی دارد که در کمتر جایی از دنیا اینچنین مناطق زیبا و دست‌نخورده‌ای وجود دارد و در بازدید از موزه‌ها نیز نگاه ویژه‌ای به آثار موجود داشتند.

وی بیان کرد: امیدواریم در آینده نه چندان دور دهکده گردشگری به منظور توسعه زیرساخت‌های گردشگری این استان راه‌اندازی شود زیرا سیستان و بلوچستان با فرهنگ غنی، آداب، سنن و رسوم و پیشینه‌ تاریخی زمینه مناسبی برای جذب گردشگران داخلی و خارجی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =