رونمایی از برنامه تیم فوتبال امید

تهران- ایرنا- تیم فوتبال امید ایران روز چهارشنبه هفته جاری راهی تایلند می‌شود تا خود را برای دیدارهای انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده کند.

سید علی میرغفاری سرپرست تیم فوتبال امید در خصوص برنامه‌های آتی این تیم اظهار داشت: پس از اردوی قطر شب گذشته تیم امید به تهران بازگشت و اعضای تیم به مدت ۲ روز استراحت خواهند داشت. پس از آن روز چهارشنبه صبح در مرکز ملی فوتبال ایران تمرین می‌کنیم. همچنین ضیافت ناهاری در نظر گرفته شده که با حضور پیشکسوتان بعد از تمرین برگزار می‌شود و سپس راهی فرودگاه خواهیم شد جهت اعزام به تایلند. سفر طولانی در پیش خواهیم داشت چرا که تیم وارد بانکوک می‌شود، پس از آن با یک پرواز داخلی به شهر هاجای در جنوب تایلند می‌رویم و از آنجا راهی سونگلا محل برگزاری بازی‌ها خواهیم شد.

سرپرست تیم المپیک همچنین گفت: لازم است از همکاری‌ها و حمایت‌های مجموعه فدراسیون فوتبال در این مدت تشکر کنم. خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی انجام شد. همکاری فدراسیون جهت اعزام استیلی و ماجدی به منظور شناسایی موقعیت و شرایط شهر سونگلا، همکاری در زمینه تامین امکانات مورد نیاز و همچنین اردوی بسیار مفید در قطر، اقدامات بسیار ارزشمندی بود که به تیم ما کمک می کند.

میرغفاری در پایان اذعان داشت: با توجه به شرایط ویژه تایلند و مشکل غذا در این کشور فدراسیون یک آشپز ویژه همراه با تیم اعزام می‌کند همچنین دکتر حمزه به عنوان روانشناس ورزشی در کنار ما حضور دارند. گروهی ابتدایی به منظور آماده‌سازی شرایط با حضور میرشاد ماجدی اعزام خواهند شد. ماجدی به زبان تایلندی تسلط دارد و این منطقه را به خوبی می‌شناسد. برنامه‌ریزی به صورتی انجام می‌شود که تیم بعد از یک سفر طولانی با شرایط ایده‌آل وارد محل اقامت خودش شود و همه پیش‌بینی‌های لازم در خصوص انتخاب اتاق‌ها، آماده‌سازی غذای ایرانی هماهنگی زمین تمرین و سایر موارد و موضوعات قبل از رسیدن تیم انجام می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha